کد خبر: ۱۸۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۷ - ۰۶ دی ۱۳۹۹ - 26 December 2020
در حالی که وزیر ورزش و جوانان در آخرین وعده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفته بود "امیدواریم تا پاییز ۹۹ سرخابی‌های پایتخت در فرابورس به هواداران و مردم واگذار شود"، پاییز هم به پایان رسید، اما باز هم از واگذاری سرخابی‌ها خبری نشد.

بانکداری ایرانی - در حالی که وزیر ورزش و جوانان در آخرین وعده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفته بود "امیدواریم تا پاییز ۹۹ سرخابی‌های پایتخت در فرابورس به هواداران و مردم واگذار شود"، پاییز هم به پایان رسید، اما باز هم از واگذاری سرخابی‌ها خبری نشد.

به گزارش تسنیم، تابستان امسال بود که وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح استخر هیدج در استان زنجان باز هم وعده خصوصی‌سازی سرخابی‌ها را داد و در جمع خبرنگاران گفت: از روزی که مجوز واگذاری قطعی این دو باشگاه از هیئت عالی واگذاری شرکت‌های دولتی اخذ شده، برنامه زمان‌بندی داشتیم که طبق این برنامه کارها به خوبی پیش رفته است.

مسعود سلطانی‌فر در آن روز با اشاره به اینکه همه تلاش ما این بود که این واگذاری تا قبل از سال صورت گیرد اما زودتر انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با اقدامات انجام شده تا پاییز امسال این دو باشگاه در فرابورس به هواداران و مردم واگذار شود.

حالا پاییز هم به سر آمده، و باز هم از واگذاری سرخابی‌ها خبری نشده است.

بر این اساس شاید باید منتظر وعده‌ای دیگر از سوی وزیر ورزش برای واگذاری این دو باشگاه بود؛ شاید هم این بار سلطانی‌فر از خیر وعده‌های بی‌تعبیر در خصوص واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بگذرد!

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: