کد خبر: ۱۸۹۴۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - ۰۱ دی ۱۳۹۹ - 21 December 2020

با کشف جنازه ۵ عضو یک خانواده تویسرکانی، تحقیقات تخصصی پلیسی و قضایی برای یافتن ردی از عامل این جنایت هولناک آغاز شد.

جزئیات قتل عام خانواده تویسرکانی در گاوداری +عکس

رسیدگی به پرونده این قتل با کشف جنازه دو عضو خانواده یعنی پدر خانواده و دختر جوانش توسط پسرعموی پدر خانواده کلید خورد.

سپس پسرعموی پدر، پلیس را در جریان ماجرای قتل قرار داده بود. وی در پی تلاش‌های ناکام برای برقراری تماس با بستگان خود نگران آن‌ها شده و به محل زندگی آن‌ها در نزدیکی دامداری مراجعه کرده بود. در ابتدا رد خون را مشاهده کرده بود و سپس با جسد پدر و دختر جوانش روبرو شد.

زمانی که پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت، تحقیقات برای یافتن ردی از بقیه اعضای خانواده آغاز شد و دو جسد دیگر در یک چاه کشف شد.


قاتل خانواده دامدار تویسرکانی شناسایی نشده است

سرهنگ زارعی، جانشین فرمانده انتظامی استان همدان در خصوص قتل خانواده تویسرکانی گفت: «خانواده‌ای که به قتل رسیده اند دامدار و کشاورز، اهل یکی از محله‌های تویسرکان بودند. اما در نزدیکی گاوداری خود واقع در یکی از روستا‌های نزدیک تویسرکان کار و زندگی می‌کردند.»

گاوداری خانواده مقتول تا روستا، فاصله دارد و به همین دلیل اهالی روستا متوجه این جنایت نشده بودند. وجود یک باغ بزرگ در نزدیکی گاوداری که بین گاوداری و روستا قرار دارد،‌یکی از دلایل مخفی ماندن راز جنایت از روستاییان بود.

سرهنگ زارعی در مورد وضعیت فعلی رسیدگی به پرونده گفت: «اجساد مقتولان به پزشکی قانونی انتقال پیدا کرده و توضیح در مورد نحوه قتل این خانواده و علت مرگ در پی اعلام نظر کارشناسان پزشکی قانونی اعلام خواهد شد.»


تنها بازمانده خانواده تویسرکانی

فرزند ارشد خانواده تویسرکانی که در جنایتی هولناک به قتل رسیده اند، ساکن تهران است و بعد از قتل از این جنایت فجیع با خبر شد.

او روز گذشته در گفتگو کوتاه با رکنا گفت: «من تنها بازمانده این خانواده هستم و در حال حاضر بالا سر همان چاهی هستم که سه عضو خانواده ام در آن کشف شدند.»

فرزند مقتول، در حالی که حال روحی به شدت نامساعدی داشت، قادر به ادامه گفتگو با رکنا نبود.

تحقیقات قضایی برای پیدا کردن ردی از عامل جنایت ادامه دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: