کد خبر: ۱۸۹۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱ - ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - 20 December 2020
مدیرعامل پست بانک ایران درجلسه هم اندیشی با مدیر امور نظارت و حقوقی و روسای این امور و مدیران شعب استانها و مناطق تهران و کارشناسان حقوقی و بازرسان واحدهای اجرایی بر نظارت و کنترل مستمر و پیگیری جدی پرونده های حقوقی تاکید کرد.

 دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران درجلسه هم اندیشی با مدیر امور نظارت و حقوقی و روسای این امور و مدیران شعب استانها و مناطق تهران و کارشناسان حقوقی و بازرسان واحدهای اجرایی بر نظارت و کنترل مستمر و پیگیری جدی پرونده های حقوقی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی در این جلسه که به منظور سنجش وضعیت اجرای برنامه های ابلاغی امور نظارت و حقوقی درسال جاری و بهره مندی از دیدگاه ها و نظرات اشخاص و همچنین بهبود عملکرد و شناسایی گلوگاه ها و ابهامات موجود و بهره‌گیری از دیدگاه‌ها و نقطه نظرات کارشناسان حقوقی و بازرسان واحدهای اجرایی به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد با تاکید بر پیگیری امور، رهنمودهای لازم را نیز ارائه کرد.

جمال مقصودی مدیرامور نظارت و حقوقی نیز در این جلسه ضمن تبیین اهداف و برنامه های این امور، نقطه نظرات و دیدگاه های خود در حوزه های بازرسی و حقوقی را مطرح و در ادامه عباس پیرایی رییس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و علی نوروزی رییس اداره کل حقوقی برنامه های این ادارات و انتظارات خود را بیان داشتند.

همچنین در این جلسه مدیران شعب استان ها و مناطق تهران و کارشناسان حقوقی و بازرسان منتخب، نظرات و دیدگاه های خود را مطرح نمودند.

گفتنی است: در پایان این جلسه؛ محدثه سرور کارشناس حقوقی استان فارس، معصومه پناشاهی کارشناس حقوقی استان مازندران و هادی شعبانی کارشناس حقوقی منطقه غرب استان تهران به عنوان کارشناسان برتر حقوقی و همچنین نوید شهنوازی بازرس استان سیستان و بلوچستان، محسن زمانی بازرس استان آذربایجان شرقی و اکبر توکلی بازرس استان قزوین به عنوان بازرسان برتر واحدهای اجرایی بانک معرفی و از آنان قدردانی بعمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: