کد خبر: ۱۸۹۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۳ - ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - 18 December 2020
وزیر راه و شهرسازی گفت: اعتبار راه‌های روستایی در دو سال گذشته حدود ۵۱۰ میلیارد تومان بوده است و من وارث ۳ هزار میلیارد تومان بدهی راه‌های روستایی هستم.


بانکداری ایرانی - ایسنا/خوزستان وزیر راه و شهرسازی گفت: اعتبار راه‌های روستایی در دو سال گذشته حدود ۵۱۰ میلیارد تومان بوده است و من وارث ۳ هزار میلیارد تومان بدهی راه‌های روستایی هستم.

محمد اسلامی ۲۷ آذرماه در حاشیه جلسه جمع‌بندی سفر خود به خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بحث راه‌های روستایی به دنبال توسعه و سرعت بخشیدن به محرومیت‌زدایی هستیم و در این زمینه به توازن و عدالت منطقه‌ای نیز توجه داریم تا برخورداری‌ها متوازن باشد و بی‌عدالتی در جایی رخ ندهد.

وی افزود: بر اساس شاخص‌هایی که در قانون تعریف شده است تلاش خواهیم کرد که تا در پایان سال ۹۹ همه روستاهای بالای ۵۰ خانوار دارای راه آسفالت باشند.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در قالب اجرای طرح‌های ابرار یک و ابرار ۲، بیش از ۸ هزار کیلومتر راه روستایی در کشور آسفالت شده است و این کار، یک گام بسیار بزرگ برای کشور است.

وی گفت: اعتبار راه‌های روستایی در دو سال گذشته حدود ۵۱۰ میلیارد تومان بوده است و من وارث ۳ هزار میلیارد تومان بدهی راه‌های روستایی هستم.

اسلامی عنوان کرد: در خوزستان تا پایان دولت، حدود یک هزار کیلومتر آسفالت خواهد شد. در این زمینه براساس آنچه قول داده شده ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت خواهد شد و ۵۰۰ کیلومتر دیگر نیز در صورت فراهم شدن منابع، اجرایی خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: