کد خبر: ۱۸۷۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - 14 November 2020
امروز سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، باما و فولاد خوزستان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه دی، هتل پارسیان کوثر اصفهان و کشاورزی و دامپروری بینالود در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد 26هزار و 516واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 247هزار و 591واحد به کار خود پایان داد و بیش از6هزار و 200میلیارد تومان در بیش از 730هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، باما و فولاد خوزستان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع آذرآب، توسعه معادن و فلزات و نوش مازندران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 237میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 237میلیارد تومان در 762هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 399واحد رشد کرد و در ارتفاع 15هزار و 994واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه دی، هتل پارسیان کوثر اصفهان و کشاورزی و دامپروری بینالود بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه تجارت نو، فرآوری زغال سنگ و کشت و صنعت شریف‌آباد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

برچسب ها: سهام ، بورس ، بازار سرمایه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: