کد خبر: ۱۸۶۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - 01 November 2020
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در عملکرد ده ماهه سال مالی، ۱.۹ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد و با بازدهی ۷۰ درصدی سهام همراه شد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در عملکرد ده ماهه سال مالی، ۱.۹ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد و با بازدهی ۷۰ درصدی سهام همراه شد.

به گزارش بانکداری ایرانی ،  شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش که پس از برگزاری مجمع فوق العاده آماده انجام معامله و بازگشایی نماد برای امروز شده، گزارش عملکرد مهر و 10 ماهه دوره مالی جاری را منتشر کرد.

براین اساس، "سپ" در مهر سال 99 از فعالیت اینترنتی، قبوض؛ موبایل و کیوسک، سایر کارمزد پوز، فروش جسم کارت و حق عضویت، ارائه خدمات کارتخوان و سایر درآمدها بالغ بر 216.3 میلیارد تومان درآمد کسب کرده که نسبت به دوره مشابه گذشته (151.8 میلیارد تومان) 42 درصد رشد داشته است.

این شرکت بورسی در عملکرد 10 ماهه 1.9 هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه قبل 43 درصد رشد داشته است. درآمد حاصل از ارائه خدمات کارتخوان و سایر کارمزد پوز بالغ بر 1.6 هزار میلیارد تومان بوده که بیشترین اقلام درآمدی( معادل 84 درصد) در دوره ده ماهه به حساب می آید.

همچنین بررسی بازدهی سهام این شرکت از ابتدای دوره مالی جاری تا 30 مهر نشان می دهد قیمت هرسهم "سپ" در یک دی ماه 13875 ریال بوده که طی 192 روز کاری به قیمت 23640 ریالی رسیده که حکایت از بازدهی 69.9 درصدی دارد که حدود 4.3 برابر سود بانکی است.

علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: