کد خبر: ۱۸۵۹۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۹ - ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - 16 October 2020
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از تمدید محدویت‌های ورود به بهشت زهرا(س) تا عادی شدن شرایط خبر داد.

سعید خال در گفت‌وگو با  تسنیم با اشاره به تصمیم اخذ شده برای اعمال محدویت‌های ورود به بهشت زهرا (س)، اظهار کرد: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا درموج سوم و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر افزایش چشمگیر بیماری به لحاظ افزایش تعداد بیماران و فوتی‌ها، سازمان بهشت زهرا تمهیدات ویژه‌ای را از جمله مسدود کردن ورودی های بهشت زهرا در نظر گرفته است.

وی گفت: دو درب باب الزهرا(س) و باب الشهدا برای ورود و خروج مراجعه کنندگان باز بوده و سایر درها بسته است. همچنین هیچ خدماتی برای برگزاری مراسم در بهشت زهرا به شهروندان ارائه نمی‌شود و مراسم تدفین هم با محدویت و با حضور تعداد کمی از اعضای خانواده متوفیان برگزار می‌شود.

خال همچنین درباره تعطیلی ایستگاه‌های صلواتی در بهشت زهرا(س) گفت: تمام ایستگاه‌های صلواتی تعطعیل شده‌اند و هیچ نذری در روزهای آتی در این مجموعه توزیع نمی‌شود.

وی درباره زمان اتمام محدویت‌های اعمال شده در بهشت زهرا(س) تصریح کرد: این محدویت‌ها تا روز شنبه هفته آینده قطعی شده است اما به طور حتم این محدویت‌ها مجدداً تا عادی شدن شرایط تمدید خواهد شد. از شهروندان درخواست می‌شود به این محدویت‌ها توجه داشته باشند.

برچسب ها: بهشت زهر ، کرونا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: