کد خبر: ۱۸۵۳۹۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - 06 October 2020
در گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در نظام تأمین مالی نوآوری کشور؛ صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری از تلاش بانک قرض الحسنه رسالت در جهت حمایت از اقتصاد دانش بنیان تقدیر کرد.

در گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در نظام تأمین مالی نوآوری کشور؛ صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری از تلاش بانک قرض الحسنه رسالت در جهت حمایت از اقتصاد دانش بنیان تقدیر کرد.

در این مراسم که با حضور محمود واعظی، رییس دفتر و سورنا ستاری، معاون علمی و فن‌آوری رییس‌جمهور و در محل ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد؛ با اهدای لوح سپاس از محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و خدمات این بانک در جهت ایجاد و توسعه نظام تامین مالی نوآوری به منظور توسعه اقتصاد دانش بنیان قدردانی به عمل آمد.


در متن این لوح سپاس با امضای سورنا ستاری معاون علمی و فن‌آوری رییس جمهور و علی وحدت، رییس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی آمده است:


رشد پرشتاب و پایدار اقتصاد کشور مرهون تلاش گسترده و خستگی ناپذیر جهادگران عرصه علم و فناوری است که همگام با تحولات جهانی؛ خلق ثروت از آگاهی و دانایی را مسیر اصلی توسعه ملی و سربلندی ایران عزیز ساخته اند. بی تردید کوشش مجدانه و ارزشمند جنابعالی و همکاران شما در ایجاد و توسعه نظام تامین مالی نوآوری؛ پشتوانه ای ارزشمند و سرمایه ای تمام نشدنی برای توسعه اقتصاد دانش بنیان ست.


امید است با اتکال به ایزد متعال و جد وجهد جنابعالی و مجموعه مدیران و کارکنان گرانقدر بانک قرض الحسنه رسالت در فراهم سازی ابزارها و راهکارهای خلاقانه و کارآمد در حمایت از کاربردی کردن دانش و تجاری سازی نوآوری ها؛ شاهد جهش در اقتصاد دانش بنیان و تحقق اهداف عالیه و اقتصاد مقاومتی در توسعه پایدار اقتصادی کشور عزیزمان باشیم.


گفتنی است؛ پیرو تفاهم نامه بانک قرض الحسنه رسالت و صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری تاکنون بیش از 450میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به 352 شرکت دانش بنیان و فعالین حوزه های دانش بنیان و فناوری های برتر معرفی شده از طرف صندوق پرداخت شده است. همچنین مقرر شد در سال جاری بانک قرض الحسنه رسالت 1500میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان معرفی شده از طرف صندوق پرداخت کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: