کد خبر: ۱۸۵۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۸ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - 03 October 2020
امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و دارویی رازک در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، بیمه تجارت نو و آتیه‌ داده پرداز بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

 
پبه گزارش تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 42هزار و 719واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 546هزار و 146واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 898میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 6هزار و 936میلیارد تومان در بیش از یک‌میلیون و 361هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و دارویی رازک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری بهمن، ایران مرینوس و تاید واتر خاورمیانه بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 925میلیون ورقه به‌ارزش 3هزار و 841میلیارد تومان در 588هزار و 359نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 278واحد رشد کرد و در ارتفاع 17هزار و 954واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، بیمه تجارت نو و آتیه‌ داده پرداز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، تولید برق عسلویه مپنا و صنایع غذایی مینو شرق بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: