کد خبر: ۱۸۵۰۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۴ - ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 01 October 2020
اسماعیل لله گانی گفت: بانک رفاه کارگران ارائه خدمات مطلوب و حمایت از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده است.

اسماعیل لله گانی گفت: بانک رفاه کارگران ارائه خدمات مطلوب و حمایت از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده است.

 لله گانی مدیر عامل این بانک با اعلام این مطلب، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و قدردانی از برگزار کنندگان نمایشگاه، ابراز امیدواری کرد که حضور بانک رفاه کارگران در جهت معرفی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس مثمر ثمر باشد.

لله گانی در تشریح اقدامات این بانک طی برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار 40) و بیان اینکه بانک رفاه کارگران از زیرمجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی و سرمایه‌ آن از اندوخته های ارزشمند قشر معظم کارگران تشکیل شده است، گفت: بانک رفاه کارگران طی هشت سال دفاع مقدس حضور فعالی در جبهه‌ها و حمایت از رزمندگان داشت و در این مسیر تعدادی شهید والاقدر نیز تقدیم انقلاب کرد. همچنین هم اکنون در بانک تعداد زیادی از همکاران آزاده، ایثارگر و جانباز حضور دارند و به مردم خدمات عرضه می‌کنند.

وی قدردانی از رشادت‌های شهدا و پاسداشت ایثار خانواده‌های معظم آنها را یک وظیفه دانست و افزود: بانک رفاه کارگران بر همین اساس تقدیر و تکریم خانواده‌های شهدای بانک رفاه کارگران را در این نمایشگاه و در غرفه اختصاصی این بانک انجام داد تا نام و یاد آنها همیشه زنده و جاودان باشد.

لله گانی به تشریح اقدامات این بانک طی برگزاری نمایشگاه پرداخت و بیان کرد: بانک رفاه کارگران در این نمایشگاه با ایجاد غرفه اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود در سطح جامعه کرد. همچنین اقدامات و برنامه‌هایی که برای بزرگداشت این هفته در این بانک صورت گرفت به بازدیدکنندگان معرفی شد.

وی در خصوص حمایت این بانک از خانواده‌ شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: بانک رفاه کارگران، مرکزی تحت عنوان "مرکز حمایت اجتماعی " راه اندازی کرده و طی برگزاری نمایشگاه از تمامی بازدید کنندگان خواسته تا ضمن بازدید از این مرکز، نیازها و خواسته‌های خود را به این بانک منتقل کنند؛ بانک رفاه کارگران اهتمام دارد در زمینه رفع مسائل و مشکلات این عزیزان گام‌های موثری بردارد.

لله گانی دفاع مقدس را یک نقطه عطف در روند مدیریت اداری و سازمانی کشور دانست و گفت: در این برهه با تکیه بر ایمان و اعتقاد به جوانان، همدلی و همبستگی مردمی، کشور عزیزمان سربلند از نبرد بیرون آمد و دستاوردهای ارزشمندی را کسب کرد.

وی رونق بنگاه های تولیدی و حمایت از تولیدکنندگان، اشتغال روستائیان و مناطق محروم و توانمند سازی آن ها، تهیه جهیزیه و پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان را از دیگر اولویت های بانک رفاه کارگران عنوان کرد و گفت: شبکه بانکی و از جمله بانک رفاه کارگران خود را ملزم می داند که از تمامی ظرفیت ها و توان برای رفع مشکلات مردم استفاده کند.

لله گانی ادامه داد: بانک رفاه کارگران در زمان شیوع ویروس کرونا دوشادوش و همراه مردم و هم میهنان ایستاد که کماکان این همراهی و حمایت ها ادامه دارد. بانک رفاه کارگران با حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از کرونا با اعطای تسهیلات و پرداخت وام کرونا به هم میهنان و همچنین استمهال اقساط کسانی که از بانک وام دریافت کرده بودند و مشمول کسب و کارهای آسیب دیده و زیان دیده می شدند تلاش کرد که در مسیر کاهش مشکلات هم میهنان منشاء اثر باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: