کد خبر: ۱۸۴۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - 10 September 2020
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران در ۱۶ استان از امروز تا شنبه هفته آینده از کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دما در نوار شمالی خبر داد.

به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، برخی مناطق خراسان شمالی، شمال غرب خراسان رضوی و شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل در بعدازظهر و اوایل شب در جنوب غرب اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، برخی مناطق چهارمحال و بختیاری، فارس، غرب هرمزگان و ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های البرز، تهران و سمنان رگبار باران ،گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

فردا مازندران و شمال اردبیل و در بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های البرز، تهران و سمنان، غرب اصفهان،‌چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، شمال و غرب هرمزگان رگبار باران، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی شده است.

این شرایط طی جمعه تا شنبه برای سواحل غرب دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی و جنوبی پیش بینی می‌شود. امروز همچنین دریای خزر مواج و متلاطم پیش بینی شده و از امروز تا پنجشنبه در نوار شمالی کشور کاهش 4 تا 6 درجه‌ای دما روی می‌دهد.

امروز در ساعات بعدازظهر و شب در آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال اصفهان سرعت وزش باد افزایش می یابد و در برخی ساعات وزش باد شدید می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: