کد خبر: ۱۸۳۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - 27 August 2020
در طی پنج ماه نخست سال جاری بانک کار آفرین توانست تراز عملیاتی مثبت ۲۸ میلیارد تومان را ثبت کند این در حالی که در دوره مشابه سال گذشته تراز منفی ۳۹ میلیارد تومان را ثبت کرده بود.

بانک کار آفرین تراز عملیاتی خود را ۶۷ میلیارد بهبود بخشیددر طی پنج ماه نخست سال جاری بانک کار آفرین توانست تراز عملیاتی مثبت ۲۸ میلیارد تومان را ثبت کند این در حالی که در دوره مشابه سال گذشته تراز منفی ۳۹ میلیارد تومان را ثبت کرده بود.

به گزارش بانکدای ایرانی ,   بر اساس گزارش فعالیت ماهیانه بانک کار آفرین در مرداد ماه ، این بانک ۲۴۴ میلیارد تومان از محل تسهیلات اعطایی درآمد کسب کرد و به سپرده های سرمایه گذاری ۱۸۹ میلیارد سود اختصاص داد که حاصل آن ثبت تراز مثبت ۳۵ میلیارد تومان بود.

 بانک کار آفرین در این دوره پنج ماهه توانست ۹۸۰ میلیارد تومان در آمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کند و ۹۵۲ میلیارد تومان سود به سپرده های سرمایه گذاری پرداخت کرد. این بانک در دوره مشابه سال گذشته ۷۳۴ میلیارد تومان درآمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد به سرمایه گذاران ۷۷۳ سود پرداخت کرد.

 مانده سپرده های سرمایه گذاری این بانک در این دوره زمانی ۵۴درصد نسبت دوره مشابه سال گذشته افزایش یافت و به رقم ۲۴ هزار ۸۶ میلیارد تومان رسید و همچنین مانده تسهیلات اعطایی با رشد ۳۸ درصدی به رقم ۱۶ هزار ۹۳۹ میلیارد تومان رسید.

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: