کد خبر: ۱۸۲۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 03 August 2020
عملکرد "وملل" در تیرماه؛
موسسه ملل در چهار ماه نخست سال جاری تراز مثبت ۶۹۲ میلیارد تومان را ثبت کرد و مانده سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه به ۱۱ هزار ۱۹۷ میلیارد تومان رسید .
  به گزارش بانکداری ایرانی و براساس تازه ترین گزارش فعالیت ماهیانه موسسه ملل در طی چهار ماه نخست سال ۹۹ توانست از محل تسهیلات اعطایی یک هزار ۵۷۱ میلیارد تومان سود کسب کند و در مقابل به سپرده های سرمایه گذاری ۸۷۹ میلیارد تومان سود پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز عملیاتی مثبت ۶۹۲ میلیارد تومان بود.
 
این موسسه اعتباری در مدت مشابه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت ۴۵۴ میلیارد تومان را ثبت کرد بود که درسال جاری با رشد بیش از ۵۲ درصدی به رقم ۶۹۲ میلیارد تومان رسید، تراز عملیاتی تیرماه سال گذشته موسسه ملل ۱۶۳ میلیارد تومان بود که با رشد ۲۱۸ درصدی در تیرماه سال جاری به رقم ۳۵۶ هزار میلیارد تومان رسید .
 
  براساس این گزارش بیشترین درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی در موسسه ملل در این دوره چهاره ماهه از سر فصل مشارکت مدنی کسب شده است و همچنین بیشترین سود پرداختی، به سپرده های بلند مدت یک ساله پرداخت شد .
 
مانده تسهیلات اعطایی موسسه ملل در پایان تیرماه ۹۹ به رقم ۱۱ هزار ۳۶۴ میلیارد تومان رسید و میزان سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه هم رقم ۱۴ هزار ۹۶۲ میلیارد تومان را نشان می دهد این موسسه در تیرماه ۹۸ ، ۱۴ هزار ۳۵۰ میلیارد تومان مانده تسهیلات اعطایی را گزارش کرد و همچنین ۱۱ هزار ۱۹۷ میلیارد تومان مانده سپرده های سرمایه گذاری را گزارش کرده بود .
 
معصومه فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: