کد خبر: ۱۸۱۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - 26 July 2020
در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی هموطنان، مشتریان و کارکنان اقدامات ذیل از سوی موسسه اعتباری ملل در سطح ادارات مرکزی و شعب در حال انجام می باشد.
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی هموطنان، مشتریان و کارکنان اقدامات ذیل از سوی موسسه اعتباری ملل در سطح ادارات مرکزی و شعب در حال انجام می باشد.

ضد عفونی نمودن ساختمانهای اداری و شعب بصورت مکرر و روزانه
الزامی شدن استفاده از ماسک توسط مشتریان و کارکنان 
تعبیه مواد ضد عفونی کننده در ادارات مرکزی و شعب
اختصاص گروه های ویژه در مبادی ورودی اداره مرکزی موسسه برای کنترل دمای بدن مراجعه کنندگان و ضدعفونی خودروها و تحویل ماسک و دستکش و روکش کفش
تشویق مشتریان به استفاده از بانکداری الکترونیکی در شبکه های مجازی
پیش بینی برگزاری جلسات از طریق ویدئو کنفرانس و صوت
افزایش انتقال وجه کارت به کارت از 30میلیون ریال به 60 میلیون ریال از طریق دستگاه های خودپرداز و افزایش مبلغ انتقالی از ده میلیون ریال به سی میلیون ریال در نرم افزار فام
تمدید مهلت انقضای کارت های اعتباری موسسه به مدت یک سال 

گفتنی است موسسه اعتباری ملل پیش از این نسبت به تهیه تعداد ده دستگاه ونتیلاتور که از وسایل مورد نیاز بخش بهداشت و درمان می باشد اقدام و  به بیمارستانهای استان خراسان رضوی اهدا نموده است. همچنین به منظور کمک به بخش بهداشت و درمان نسبت به خرید 20 میلیارد ریال اوراق گواهی نیکوکاری 2 نیز اقدام شده است.

موسسه اعتباری ملل برای تهیه  و توزیع ماسک در بین نیازمندان به صورت رایگان نسبت به تخصیص مبلغ یک میلیارد ریال به گروه جهادی عماریون اقدام نموده است.

به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا و کمک به کادر بهداشت و درمان، توصیه میشود مشتریان و مراجعه کنندگان محترم حتی الامکان کلیه فعالیتهای بانکی خود را از طریق بسترهای الکترونیکی موسسه مانند همراه بانک و اینترنت بانک ملل انجام دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: