کد خبر: ۱۸۱۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 14 July 2020
بیمه دی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ به صورت حسابرسی شده، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۷۹۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۱۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳۶ درصدی برخوردار است.
بیمه دی با سرمایه ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

به گزارش بانکداری ایرانی ،  بیمه دی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ به صورت حسابرسی شده، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۷۹۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۱۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳۶ درصدی برخوردار است. همچنین این شرکت در صورت‌های مالی حسابرسی نشده دوره مذکور، سود هر سهم را یک  هزار و ۶۰۴ ریال اعلام کرده بود.

بیمه دی در دوره یاد شده، مبلغ ۴ هزار و ۴۷۴ میلیارد و ۱۵۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۷۹۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۳۶ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده بیمه دی، افزایش ۸۶ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود. بر این اساس، سود هر سهم در گزارش حسابرسی نشده یک هزار و ۶۰۴ ریال و سود خالص، ۴ هزار و ۹ میلیارد و ۳۲۲ میلیون ریال عنوان شده است.

این شرکت فرابورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۲ هزار و ۴۱۳ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۳ هزار و ۸۳۰ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

"ودی" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۲۸ میلیارد و ۲۶۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵۳۴۱۱۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: