کد خبر: ۱۵۶۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹ - ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - 31 March 2019
قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت برنامه ریزی های انجام شده توسط این بانک برای همراهی و کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل های اخیر را تشریح کرد.
قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت برنامه ریزی های انجام شده توسط این بانک برای همراهی و کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل های اخیر را تشریح کرد.

 به گزارش روابط عمومی بانک تجارت ، نادر خواجه حق وردی قائم مقام مدیر عامل این بانک در گفت و گویی ضمن  ابراز همدردی با خانواده هموطنانی که در سیل های اخیر کشور با آسیب های جانی و مالی مواجه شده اند گفت: اولویت اصلی بانک تجارت در شرایط بحرانی همچون سیل ، عدم ایجاد وقفه در خدمت رسانی به مشتریان و هموطنان است. به همین منظور با پیگیری انجام شده از سوی مدیر عامل بانک و ماموریت ویژه نماینده ایشان، خسارت های ناشی از سیل در شعب بانک در شهر های سیل زده همچون آق قلا، شیراز و ... در سریعترین زمان ممکن پیگیری و روند خدمت رسانی به مشتریان توسط این شعب از سر گرفته شد.

حق وردی به اقدامات این بانک به منظور جمع آوری کمک های نقدی به هموطنان در شهر های سیل زده هم اشاره داشت و افزود: بر اساس هماهنگی به عمل آمده، بانک تجارت مبلغ 5 میلیارد ریال از بودجه تبلیغات خود در سال 98 را به کمک به  هموطنان آسیب دیده از سیل اختصاص داده است. همچنین برنامه ریزی لازم برای جمع سپاری کمک های نقدی اختصاص داده شده از طرف شرکتهای زیر مجموعه بانک، پرسنل بازنشسته و شاغل بانک نیز به انجام رسیده که بزودی به شماره حساب اختصاص داده شده به این امر واریز خواهد شد. همچنین کارکنان بانک تجارت در پویشی به صورت خود جوش در روزهای اولیه سیل مبلغی بالغ بر 400 میلیون ریال به هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر اهدا کردند. وی گفت: برگزاری کمپین خبری و اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی برای واریز کمک های غیر نقدی همکاران بانک و سایر هموطنان نیکوکار به شماره حساب 99999 جمعیت هلال احمر ایران از دیگر اقدامات بانک تجارت در این حوزه است.

قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت از دیگر برنامه های این بانک را جمع آوری کمک های غیر نقدی اهدایی پرسنل بانک از طریق حوزه مقاومت بسیج و پایگاه های زیر مجموعه آن در سراسر کشور ذکر کرد و یادآور شد: تاکنون مایحتاج ضروری هموطنان سیل زده از جمله مواد خوراکی ، بهداشتی، آب آشامیدنی و ... توسط بانک در یک نوبت در مناطق سیل زده استان مازندران توزیع شده است. تشکیل ستاد امداد رسانی بیمه ای در شهر ساری توسط شرکت بیمه تجارت نو از شرکتهای هلدینگ و زیر مجموعه بانک تجارت برای تعیین و پرداخت خسارت به سیل زدگان از دیگر اقدامات بانک تجارت به شمار می رود که این اقدام مورد تقدیر فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز قرار گرفته است.    
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: