کد خبر: ۱۳۲۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۶ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 01 May 2018
فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال مدعی شد هنوز تصمیم نهایی را در مورد لیست بازیکنان جام جهانی نگرفته است.
به گزارش "ورزش سه"، پرتغال که به عنوان فاتح یورو 2016 در جام جهانی حضور دارد، در گروه دوم با ایران، اسپانیا و مراکش همگروه است و سانتوس تنها نام رونالدو را به عنوان دعوت شده قطعی ذکر کرد.

 فرناندو سانتوس گفت: "لیست نهایی 23 نفره در تاریخ 17 می و بعد از فینال جام حذفی پرتغال اعلام خواهد شد. قرار بود 7 مدافع، 7 هافبک و 6 فوروارد دعوت کنم اما با توجه به مصدومیت دانیلو ممکن است 8 دفاع، 6 هافبک و 6 مهاجم بدون احتساب سنگربان ها به تیم ملی دعوت شوند.

حضور رونالدو در لیست نهایی قطعی است و نه 99 درصد، اما 90 درصد در مورد دیگر بازیکنان هم تصمیم گرفته ام و به عنوان مثال روی پارتیسیو هم که یکی از بهترین سنگربان های اروپاست و در لیست نهایی خواهد بود. نام های زیادی وجود دارد که تقریبا دعوت شدن آنها مشخص است اما شرکت در یورو یا جام جهانی با بازی های مقدماتی به لحاظ استراتژیکی و تاکتیکی بسیار متفاوت است.

به دلایل احساسی قرار نیست بازیکنی را به جام جهانی ببرم. نه ادر و نه هیچ بازیکن دیگری به این دلایل دعوت نخواهد شد. ممکن است برخی از بازیکنانی که در فرانسه و بازی های یورو حاضر بودند دعوت نشوند اما ممکن است بازیکنانی چون ژلسون یا برناردو سیلوا در لیست نهایی باشند اما در نهایت انتخاب 23 بازیکن مانند قطعات یک پازل است."
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: