صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۵۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۳ - ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - 30 March 2020

بانکداری ایرانی ـ در صورتی که حاشیه سود ۱۰ درصدی سال مالی ۹۸ را به سال مالی ۹۹ تعمیم دهیم، انتظار می‌رود «تاپکیش» در ۳ ماهه نخست سال مالی خود به سود خالص ۱۲۰ میلیارد ریالی نزدیک شده باشد که به ازای هر سهم ۳۰۰ ریال می‌شود.

بانکداری ایرانی   ـ در روز‌هایی که بازار‌های کشور به سبب بحران کروناویروس به خواب رفته‌اند و درآمدزایی شرکت‌ها با چالش مواجه شده، «تاپکیش» بر مدار همیشگی خود سیر می‌کند و چندان اجازه افت درآمد‌ها را نداد.

 شرکت «تجارت الکترونیک پارسیان کیش» دارای سال مالی منتهی به آذر ماه است و در سال مالی ۹۸ موفق به شناسایی ۱۰۰۵ ریال سود به ازای هر سهم شد که نسبت به سال مالی قبل از آن، رشد ۱۶۷ درصدی را به معرض نمایش می‌گذارد.

این شرکت در تازه‌ترین گزارش خود، درآمد‌های فصل اول سال مالی ۹۹ را اعلام کرد. بر اساس گزارش عملکرد اسفند ماه سال ۹۸، «تاپکیش» ۱۱۸۹ میلیارد ریال در فصل زمستان درآمدزایی کرده است. این رقم معادل ۳۰ درصد از کل درآمد‌های سال مالی قبل است.

بیشترین درآمد حاصل شده از محل فروش دستگاه کارتخوان بوده و فروش قطعات نیز دیگر محل درآمدی مهم این شرکت تلقی می‌شود.

در صورتی که حاشیه سود ۱۰ درصدی سال مالی ۹۸ را به سال مالی ۹۹ تعمیم دهیم، انتظار می‌رود «تاپکیش» در ۳ ماهه نخست سال مالی خود به سود خالص ۱۲۰ میلیارد ریالی نزدیک شده باشد که به ازای هر سهم ۳۰۰ ریال می‌شود.صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت