کد خبر: ۲۰۸۱۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - 23 January 2023
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه اتکایی امین با حضور 91/5 درصد سهامداران در جزیره کیش برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه اتکایی امین با حضور 91/5 درصد سهامداران در جزیره کیش برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه اتکایی امین روز سه شنبه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۴:۳۰ با حضور ۹۱/۵ درصد سهامداران یا نمایندگان قانونی آنان و همچنین اکثریت اعضاء هیأت‌مدیره، مدیرعامل، بازرس قانونی و نمایندگان محترم سازمان بورس اوراق بهادار و بیمه مرکزی در سالن رازی مرکز همایش های جزیره کیش برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مجمع عمومی بیمه اتکایی امین پس از خیرمقدم خسرو حقیقی پناه رئیس مجمع و رئیس هیأت مدیره به سهامداران و سایر مدعوین آغاز شد. این مجمع پس از قرائت گزارش هیأت‌مدیره به مجمع عمومی عادی صاحبان سهام توسط موسی رضایی مدیرعامل شرکت و ارائه گزارش بازرس و حسابرس مستقل قانونی، مجمع صورت‌های مالی دوره مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ را با اکثریت آراء تصویب کرد.

همچنین معاملات موضوع ماده ۱۲۹ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت با اکثریت آراء مورد تصویب و تنفیذ مجمع قرار گرفت. مجمع با اکثریت آراء با تقسیم ۴۰۰ ریال از ۵۷۲ ریال سود دوره مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ بین سهامداران را تصویب کرد.

این گزارش می افزاید، مجمع با اکثریت آراء حاضرین در جلسه و با رعایت ماده ۱۴۷ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت، «مؤسسه حسابرسی رایمند و همکاران» را به عنوان حسابرس و بازرس اصلی شرکت و «مؤسسه بهراد مشاور» را به عنوان بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال انتخاب کردند. همچنین، امیرتیمور پاینده به عنوان اکچوئر اصلی و مریم تیموریان به عنوان اکچوئر علی البدل برای سال آینده انتخاب شدند.

شایان ذکر است، در ادامه مجمع با اکثریت آراء روزنامه های کثیرالانتشار دنیای اقتصاد و عصر اقتصاد را برای درج آگهی‌های شرکت در سال مالی ۱۴۰۲ انتخاب کرد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: