کد خبر: ۲۰۳۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - 13 June 2022
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با صدور احکام انتصاب برخی از مدیران و روسای ادارات دفتر مرکزی، تغییرات در ساختار سازمانی را بر اساس چارت جدید مصوب سال 1401 اجرایی کرد.

ظهر امروز در جلسه ای با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارکنان دفتر مرکزی  دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد بر اساس چارت جدید مصوب سال 1401 احکام انتصاب برخی از مدیران و روسای ادارات دفتر مرکزی را صادر و به ایشان ابلاغ کرد.

 در ابتدای جلسه دکتر اسلام کریمی با اشاره به نقش مثبت تغییرات مدیریتی در ایجاد انگیزه و رشد هر مجموعه ای گفت: بر همین اساس از سال گذشته در نشست های کارشناسی اصلاح ساختار سازمانی صندوق قرض الحسنه شاهد را در راستای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به عنوان یکی از اولویت های مجموعه در دستور کار قرار دادیم.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد افزود: پس از تصویب چارت جدید مصوب امروز اولین احکام مسئولیتی در دفتر مرکزی را صادر و به همکاران ابلاغ می کنیم تا ان شاالله بر اساس چارت سازمانی مذکور، ارائه خدمات به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر صورت گیرد.

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد در پایان اظهار کرد: تمامی افراد شاغل در صندوق از دفتر مرکزی گرفته تا مناطق و بانکداران اجرایی سراسر کشور تنها یک هدف دارند و آن هدف چیزی نیست جز خدمت صادقانه و با افتخار به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو، لذا هر کدام از ما در هر جایگاهی که قرار بگیریم باید تمام توان خود را برای خدمت هر چه بهتر به این عزیزان بکار بگیریم.

در پایان احکام انتصاب تعدادی از مدیران و روسای ادارات دفتر مرکزی که شرح آن در ذیل خواهد آمد توسط دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و دکتر محمود تبریزی رییس هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد به ایشان اهداء و ابلاغ شد.

 

مسئولیت نام و نام خانوادگی ردیف
مدیر حوزه ریاست مهرداد مولوی 1
مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد غلامحسین مرادی 2
رییس اداره جذب مشارکت ها رضا شابهاری 3
رییس اداره ارتباط با مشتریان امیررضا هنرآوازی 4
رییس اداره پیگیری و مکاتبات شهرام رسولی 5
رییس اداره بانکداری نوین یوسف ملکی 6
رییس اداره امور کاربران فاطمه اجلی 7
رییس اداره شبکه و امنیت عبدالرضا محبی 8
رییس اداره برنامه ریزی و مطالعات سمیه قاسمپور 9
رییس اداره آموزش، بهبود روش ها و تعالی سازمانی رویا امیدوار 10
رییس اداره تدارکات سید امیر سید علیخانی 11
رییس اداره تامین منابع و بیمه مسعود جعفری خواجه وند 12
رییس اداره تسهیلات رسول کنشلو 13
کارشناس شبکه و امنیت امیرحسین فروانی 14
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: