کد خبر: ۲۰۳۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - 25 May 2022

 معاون اداره قراردادهای گروهی بیمه‌های زندگی شرکت بیمه سامان با بیان اینکه «طرح سنوات» به عنوان یک محصول بیمه‌ای این شرکت برای پاسخگویی به دغدغه‌های کارفرمایان در قبال بازنشستگان طراحی شده است، گفت: بیمه سنوات کارکنان با هدف ایجاد پشتوانه مالی برای ایام بازنشستگی کارکنان و نیز کاهش تعهدات مالی کارفرما عرضه شده است.

محمد مظلوم افزود: در این طرح کارفرما با پرداخت مبلغی معادل پایه حقوق کارکنان به صورت سالانه و فراهم آوردن پوشش‌های بیمه‌ای برای آنان، سرمایه مناسب و مطمئنی را در زمان بازنشستگی یا قطع همکاری برای کارکنان تامین می‌کند. وی اظهار کرد: این بیمه‌نامه علاوه بر اینکه منابع مالی کافی در زمان حیات در اختیار فرد بیمه‌شده قرار می‌دهد، شرایط استفاده از اندوخته را نیز برای ذی‌نفعان امکان‌پذیر می‌سازد.

معاون اداره قراردادهای گروهی بیمه‌های زندگی شرکت بیمه سامان ادامه داد: طرح سنوات بیمه سامان، به کارفرمایان این امکان را می‌دهد که با استفاده از وجوه بازخریدی کارکنان خود، مزایای قابل توجهی را برای دوران بازنشستگی آنها فراهم آورند. به گفته وی، کارفرمایان می‌توانند این بیمه‌نامه را متناسب با شرایط کاری و میزان درآمد کارکنان خود تهیه کنند و در کنار آن با ارائه پوشش فوت عادی تا ۱۸ برابر مبلغ حق بیمه و فوت حادثه تا ۵۴ برابر میزان حق بیمه با کمترین هزینه، تبعات مالی ناشی از فوت کارکنان را نیز بر‌طرف ‌سازند

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: