کد خبر: ۲۰۳۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - 24 May 2022
بانک تجارت با حضور در سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران خدمات خود را به فعالان اصلی این صنعت کشور معرفی کرد.

بانک تجارت با حضور در سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران خدمات خود را به فعالان اصلی این صنعت کشور معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران با حضور بانک تجارت، طی روزهای دوم و سوم خردادماه در محل هتل المپیک در حال برگزاری است.

مرعشی رئیس اداره بانکداری تجاری به همراه جمعی از کارشناسان این اداره روز دوشنبه دوم خردادماه با حضور در این همایش به معرفی خدمات و محصولات قابل ارائه بانک تجارت به فعالان کلیدی صنعت پلاستیک پرداختند.

بانک تجارت به‌عنوان بانک نخست صنعت پتروشیمی کشور با هدف ارائه خدمات تامین مالی زنجیره تولید با مغتنم دانستن حضور در این همایش در نظر دارد از طریق برقراری ارتباط مستحکم با صنایع پایین دستی پتروشیمی ازجمله فعالان صنعت پلاستیک ایران طرح تامین مالی زنجیره تولید SCF را برای این حوزه اقتصاد کشور عملیاتی سازد.

سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران با سخنرانی دکتر عبده تبریزی اقتصاددان و استاد دانشگاه، دکتر پویا جبل عاملی مشاور رئیس کل بانک مرکزی و دبیر علمی همایش و آزرمند مدیر اداره تامین مالی زنجیره تولید برگزار می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: