کد خبر: ۱۹۸۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۰ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - 07 November 2021

یکی از خبرگزاری ها با انتشار خبری مدعی شد یکی از بازیکنان پر حاشیه این روزهای فوتبال ایران به چند فقره کلاهبرداری میلیاردی متهم شده و حتی از او شکایت کرده اند.

به گزارش تابناک ورزشی به نوشته ایلنا، یکی از بازیکنان پر حاشیه فوتبال ایران که در یکی از تیم های بزرگ بازی می‌کند و در چند سال اخیر درگیر حاشیه های زیادی شده است این بار در اقدامی عجیب با چند فقره کلاهبرداری میلیاردی روبرو شده است.

 از قرار معلوم این بازیکن با کلاهبرداری میلیاردی قصد دارد تمام اموال خود را نقد کند و از ایران کوچ کند.

او حتی اقدامات اولیه خودش را نیز انجام داده تا بتواند راحت از ایران برود البته گویا از او به خاطر کلاهبرداری اش شکایت شده و ممکن است این فوتبالیست دچار دردسر شود چرا که طلبکارانش دنبال گرفتن مطالبات خودشان هستند و سخت پیگیر هستند تا بتوانند حق و حقوق‌شان را از این بازیکن دریافت کنند.

به نظر می‌رسد نمایش ضعیف و حواشی چند وقت اخیر او با باشگاهش نیز به دلیل همین موضوع و برهم خوردن تمرکزش بوده باشد و باید دید در نهایت شکایت طلبکاران از وی به چه نتیجه‌ای می‌رسد.

طرفداری نوشت خبرگزاری ایلنا هیچ اشاره ای به نام این بازیکن و نام تیمش نکرده اما این که به نمایش ضعیف و حواشی اخیر او اشاره شده ذهن ها را سمت یکی از سرخابی ها می برد. عکس انتخاب شده برای این گزارش کوناه هم از دربی تهران است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: