کد خبر: ۱۹۸۰۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - 06 October 2021

شرکت بیمه کوثر توانست نزدیک به دو برابر بیش از سود پیش‌بینی‌شده ناشی از سرمایه‌گذاری‌ها را در ۶ماه نخست سال۱۴۰۰ محقق کند. مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر اعلام کرد: با توجه به بازدهی مناسب سرمایه‌گذاری‌های بیمه کوثر در ۶ماه نخست سال‌جاری، انتظار داریم امسال نیز همچون گذشته، سودآوری خوبی را در این بخش برای سهامداران شرکت محقق کنیم.

نوید خاندوزی یاداورشد: شرکت بیمه کوثر سال گذشته سومین شرکت سودآور صنعت بیمه بود و در سال ۱۳۹۹ به واسطه رونق بازار سرمایه عملکرد خوبی را ثبت کرد. نوید خاندوزی با اشاره به اینکه نمی‌توان پیش‌بینی قطعی درباره شرایط بازار بورس در ۶ماه دوم سال داشت، گفت: اگر بازار جریان خوب و نرمالی را داشته باشد، امسال هم سال خوبی برای بیمه کوثر در این بخش خواهد بود.

وی با بیان اینکه شرکت بیمه کوثر سرمایه‌گذاری‌های خوب و مطمئنی را انجام داده است که در عین ریسک پایین، سود مناسبی را نیز به ارمغان خواهد آورد، افزود: برگزاری مجامع شرکت‌های غدیر و نفت وگاز پارسیان در نیمه دوم سال‌جاری تاثیر بسزایی در صورت‌های مالی شرکت خواهد داشت.

خاندوزی اعلام دقیق میزان سود ۶ماهه و برنامه شرکت در این زمینه را با توجه به محدودیت‌های سازمان بورس در زمینه افشای اطلاعات به آینده نزدیک موکول کرد و گفت: اگر وضعیت بازار سرمایه مانند ۶ماه نخست امسال خوب و با منطقی مناسب پیش برود، انتظار داریم به بازدهی مناسبی از محل سرمایه‌گذاری‌های شرکت دست یابیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: