کد خبر: ۱۹۷۴۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۵ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - 11 September 2021
مدیرعامل بیمه دی در همایش فصلی مدیران تاکید کرد
همایش فصلی مدیران بیمه دی با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران ستاد و شعب سراسر کشور به صورت وبینار و با عنوان «منحنی دوم» برگزار شد.

همایش فصلی مدیران بیمه دی با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران ستاد و شعب سراسر کشور به صورت وبینار و با عنوان «منحنی دوم» برگزار شد.


در این همایش مدیرعامل بیمه دی با اشاره به توفیقات و تحقق اهداف شرکت در سال گذشته این موفقیت را مرهون تلاش همه ارکان شرکت دانست و عنوان کرد: امیدوار هستیم تا پایان سال برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تحقق بودجه با پیروی از الگوهای سودآورانه و صرفه‌جویانه به ثمر بنشیند.

توجه به مباحث نوین صنعت بیمه باید در برنامه‌ها قرار گیرد چرا که قرار گرفتن در جریان اطلاعات روز و بهره‌گیری از آن با نگاه به بیمه‌داری نوین می‌تواند شرکت را پویاتر از همیشه نشان دهد.

محمدرضا کشاورز افزود: باید توجه داشت، توفیقاتی که به دست آورده‌ایم نباید مانع تلاش و کاهش شتاب حرکتی شرکت شود، امید می‌رود در گام دوم رشد شرکت با تمرکز بر خدمات‌محوری، ارائه محصولات متمایز و بهره‌گیری از بیمه‌داری نوین بر بستر دیجیتال بتوانیم چشم‌اندازهای آتی خود را محقق کنیم، چرا که خدمات‌محوری می‌تواند ضامن خوبی برای تحقق اهداف سازمان‌ها باشد. کشاورز در پایان خاطرنشان کرد: همه اهداف متعالی شرکت با «برنامه‌ریزی دقیق و اقدام» می‌تواند قابل دستیابی باشد.

از همه مدیران و کارشناسان انتظار دارم با جدیت و تلاش در این راستا گام بردارند. در ادامه این همایش معاونان و مدیران شرکت طی سخنان خود به بررسی عملکرد و نتایج و مرور اهداف و برنامه‌های پیش رو پرداختند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: