کد خبر: ۱۹۵۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۷ - ۰۵ تير ۱۴۰۰ - 26 June 2021
در سه ماهه اول سال جاری صورت گرفت
٢٥ هزار عروس و داماد در سه ماه اول سالجاری ٢٠ هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از بانک صادرات ایران دریافت و زندگی خود را شروع کردند.

٢٥ هزار عروس و داماد در سه ماه اول سالجاری ٢٠ هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از بانک صادرات ایران دریافت و زندگی خود را شروع کردند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور عمل به مسئولیت اجتماعی و حمایت از تشکیل خانواده، پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج را با جدیت دنبال می‌کند و اعطای این وام در شعب این بانک در سراسر کشور در حال انجام است، به نحوی که در سه ماه اول سال ١٤٠٠ با پرداخت ١٩ هزار و ٦٦٦ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، زمینه ازدواج ٢٤ هزار و ٥٨٨ نفر فراهم شده است.


همچنین بیش از ١٢٥ هزار نفر در سال ٩٩ از بانک صادرات ایران وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش ٦٥ هزار میلیارد ریال دریافت کردند و با وجود تخصیص سهمیه ٤٥ هزار میلیارد ریالی به این بانک برای پرداخت وام مذکور، طی سال ٩٩ حدود ٦٥ هزار میلیارد ریال وام ازدواج و تهیه جهیزیه توسط بانک صادرات ایران پرداخت و ١٤٤ درصد این هدف محقق شد.


بانک صادرات ایران علاوه بر اعطای وام‌های قرض‌الحسنه برای ازدواج، نسبت به پرداخت وام‌های اشتغالزایی سرپرستان خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، پرداخت تسهیلات مسکن اقشار ویژه، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و بافت فرسوده، پرداخت وام به آسیب‌دیدگان حوادث غیرمترقبه، حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط، اعطای وام به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا، پرداخت وام ودیعه مسکن و سایر وام‌های ضروری به طور گسترده اقدام کرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: