کد خبر: ۱۹۵۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - ۰۵ تير ۱۴۰۰ - 26 June 2021
در چهارمین پیش رویداد کنفرانس مهندسی مالی و بیم سنجی بررسی خواهد شد:
چهارمین پیش رویداد هفتمین کنفرانس مالی و بیم سنجی با موضوع اوراق بهادار بیمه ای (ILS)، به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن ZOOM از ساعت 13:30 تا 15:30 روز 6 تیرماه برگزار می شود.

چهارمین پیش رویداد هفتمین کنفرانس مهندسی مالی و بیم سنجی، 6 تیر به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، چهارمین پیش رویداد هفتمین کنفرانس مالی و بیم سنجی با موضوع اوراق بهادار بیمه ای (ILS)، به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن ZOOM از ساعت 13:30 تا 15:30 روز 6 تیرماه برگزار می شود.


هدف از این نشست ها ایجاد دیدگاه های جدید در مخاطبان با تمرکز بر یکی از محورهای اصلی هفتمین کنفرانس مالی و بیم‌سنجی است که در مرداد ماه امسال برگزار خواهد شد.


مخاطبان این رویداد آنلاین دانشجویان، محققان و فعالان حوزه بیم سنجی و آماری در صنعت بیمه های تجاری و اجتماعی هستند.
در چهارمین پیش رویداد این کنفرانس دکتر هیربد آسا، استاد دانشگاه لیورپول؛ دکتر فرزان خامسیان، مدیر گروه پژوهشی مطالعات کلان پژوهشکده بیمه و خانم محدثه رزاقی، مدیر تامین مالی شرکت تامین سرمایه نوین به ماهیت اوراق بهادار بیمه ای، کاربردهای آن و تجربیات کشور در این زمینه خواهند پرداخت.


قابل ذکر است که شرکت بیمه تعاون با هدف اعتلای دانش اکچوئری (بیم‌سنجی)، مدیریت ریسک و مهندسی مالی و تعامل بیش از پیش فضای دانشگاه با صنعت به عنوان حامی اصلی و تنها حامی بیمه‌ای هفتمین کنفرانس مالی و بیم سنجی حضور خواهد داشت.


علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند از اینجا ثبت نام کرده و وارد شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: