کد خبر: ۱۹۵۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - 07 June 2021
با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه البرز در محل کارخانه شیرآلات برلیان ضمن پرداخت باقیمانده مبلغ خسارت آتش سوزی ، یکی از سوله های تولید شیرالات برلیان افتتاح و تولید خود را آغاز کرد.

با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه البرز در محل کارخانه شیرآلات برلیان ضمن پرداخت باقیمانده مبلغ خسارت آتش سوزی ، یکی از سوله های تولید شیرالات برلیان افتتاح و تولید خود را آغاز کرد.

در پی آتش سوزی کارخانه تولید شیرآلات برلیان در 26 آذرماه سال 99 در استان خراسان رضوی ، کارشناسان ارزیاب خسارت این شرکت به محل حادثه اعزام و نسبت به تعیین مبلغ خسارات اقدام کردند و با توجه به زمان بر شدن ارائه تکمیل مدارک و اسناد از سوی بیمه گزار، مبلغ 50 میلیارد ریال به صورت علی الحساب منظور راه اندازی خط تولید کارخانه پرداخت کرد .در پی تکمیل مدارک از سوی بیمه گزار و همزمان با راه اندازی یکی از سوله های آسیب دیده مدیرعامل بیمه البرز به همراه هیات مدیره و معاونین ذیربط در محل کارخانه شیرآلات برلیان حاضر و چک باقیمانده مبلغ خسارت را به مدیرعامل کارخانه شیرآلات برلیان اعطا کرد.

در جلسه تحویل چک ، محسن پورکیانی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره با اعلام خرسندی از حضور در مراسم افتتاح یکی از سالن‌های تولید اظهار داشت: سال 1399 سال سختی برای کشور به ویژه برای تولید کنندگان بود. بروز حوادث نیز در این شرایط سخت اقتصادی می‌تواند باعث توقف تولید شود ، لذا با توجه به شرایط کشور و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و نام‌گذاری سال 1399 به عنوان " سال جهش تولید" و سال 1400 به عنوان "سال تولید ، پشتیبانی و مانع زدایی " از سوی ایشان ، ما نیز حسب وظیفه ذاتی خود تلاش کردیم تا به سرعت نسبت به ارزیابی و پرداخت خسارت اقدام کنیم و امروز خرسندیم که با پرداخت علی الحساب خسارت شاهد افتتاح یکی از سوله های تولید کارخانه شیرآلات برلیان هستیم و امیدواریم با دریافت این خسارت شاهد توسعه فعالیت های کارخانه شیرآلات برلیان باشیم.

خوشبختانه با دانش بیمه ای و اقدام بیمه گزار محترم در خرید پوشش های مناسب بیمه ای خسارت ایجاد شده به طور کامل پرداخت شد.

در ادامه جلسه ترویج الاسلامی، مدیرعامل کارخانه شیرآلات برلیان ضمن خیر مقدم به مدیران ارشد بیمه البرز و تشکر از مسئولان و کارشناسان خبره این شرکت که از بدو حادثه در محل حضور و مددکار و همراه بودند، اظهار داشت: یکی از مشکلات تولیدکنندگان عدم آگاهی از برخی مواهب از جمله مقوله بیمه و عدم توجه کافی به آن است.خوشبختانه کارخانه ما سال‌ها تحت پوشش بیمه بوده است و در زمان حادثه به محض اعلام خسارت ، کارشناسان بیمه البرز در محل حاضر شدند و با کارشناس و دانش فنی خود نسبت به ارزیابی خسارت اقدام کردند و با دریافت مبلغ خسارت علی الحساب موفق به راه اندازی یکی از سوله ها و بازگشت به تولید شدیم .

لازم به ذکر است کارخانه شیر آلات برلیان با حدود 100 نفر پرسنل ، که سال ها بیمه گزار بیمه البرز بود ، در تاریخ 99/09/26 طعمه حریق شد. مجموع میزان خسارت پرداخت شده مبلغ 100/100/000/000 ریال است که از این مبلغ 50/000/000/000 ریال به طور علی الحساب و باقیمانده مبلغ در تاریخ 11 خرداد 1400 با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه البرز پرداخت شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: