صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۹۳۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - 10 February 2017

قدردانی رییس شورای اسلامی شهر تهران از حمایت بانک شهر در تامین مالی خرید 91 دستگاه واگن مترو

رییس شورای اسلامی شهر تهران از اقدامات بانک شهر در تامین مالی خرید 91 دستگاه واگن مترو قدردانی کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مهدی چمران با اشاره به حمایت بانک شهر از توسعه حمل و نقل عمومی و به ویژه مترو در پایتخت، اعلام کرد: اقدامات ارزنده این بانک در اختصاص ارزمبادله ای و هماهنگی با شهرداری تهران در ارائه تسهیلات و رفع تنگناهای مالی به منظور ساخت و تحویل 91 دستگاه واگن مترو توسط شرکت واگن سازی تهران که موجب صرفه جویی مبالغ متنابهی به نفع شهرداری تهران شده است، گامی موثر در تحقق اهداف و برنامه‌های مدیریت شهری و اقتصاد مقاومتی است.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با  قدردانی از تلاش و پیگیری مجدانه و مدیریت جهادی مدیرعامل بانک شهر، ابراز امیدواری کرد تا این بانک همواره در مسیر فعالیت‌های خود موفق باشد.

بر این اساس، خط 6 مترو پایتخت با سرمایه گذاری مستقیم و  حمایت‌های بانک شهر درحال نهایی شدن است و تا کنون  بیش از 98 درصد حفاری آن به اتمام رسیده است.

این خط به طول 31 کيلومتر، از منطقه دولت آباد در جنوب شرقي تهران و محدوده پارک جنگلي توسکا در بزرگراه آزادگان عبور کرده و در نهايت به شهرک کن و محله سولقان در شمال غربي تهران منتهي مي شود و در طول مسير خود از نقاط مهم و پرتردد شهر مانند ميدان خراسان، ميدان شهدا، ميدان امام حسين(ع)، ميدان سپاه، ميدان هفت تير، ميدان ولي عصر(عج) و بلوار کشاورز عبور مي کند.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
پربازدیدها
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت