صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۸۰۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۳ - ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 05 July 2020

مقامات هند در حالی قرار است تاج‌محل را دوشنبه بعد از سه ماه تعطیلی ناشی از شیوع ویروس کرونا بازگشایی کنند که بازدیدکنندگان می‌بایست در طول بازدید خود ماسک بزنند و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

 
به گزارش  تسنیم به نقل از بیزینس تایمز، مقامات هند در حالی قرار است تاج‌محل را دوشنبه بعد از سه ماه تعطیلی ناشی از شیوع ویروس کرونا بازگشایی کنند که بازدیدکنندگان می‌بایست در طول بازدید خود ماسک بزنند و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

فقط 5هزار گردشگر در یک روز مجاز خواهند بود از این مجموعه بازدید کنند. گردشگران به دو گروه تقسیم خواهند شد.
 
در دوران پیش از کرونا و در اوج فصل گردشگری روزانه 80 هزار گردشگر از این مجموعه که در شمال شهر آگرا توسط امپراطور مغول ساخته شده است، بازدید می‌کردند.

وزارت گردشگری فدرال هند در توئیتی نوشت: در کلیه ابنیه و اماکن محافظت‌شده از سوی دولت باید پروتکل‌های بهداشتی مانند ضدعفونی، فاصله‌گذاری اجتماعی و سایر پروتکل‌ها رعایت شود.

بر اساس این گزارش، در حالی مقامات هند، تاج‌محل و سایر بناهای تاریخی، مانند قلعه سرخ تاریخی در دهلی‌نو را بازگشایی می‌کنند که ابتلا به ویروس کرونا در این کشور نسبت به سه ماه اخیر با بیشترین سرعت در حال افزایش است.

روز یکشنبه، وزارت بهداشت هند گزارش داد که رکورد جدیدی از ابتلا به کرونا در یک روز به‌میزان 24850 مورد و بیش از 600 مرگ ناشی از این ویروس ثبت شده است، در مجموع حدود 675 هزار نفر در این کشوربه کرونا مبتلا شده‌اند.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
پربازدیدها
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت