صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۸۰۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۷ - ۰۹ تير ۱۳۹۹ - 29 June 2020

علت تاخیر در واریز پول سهام عدالت مشتریان از سوی شرکت سپرده‌گذاری است و برای این که شائبه‌ای در خصوص وجوه مشتریان به وجود نیاید سهام در صف خرید عرضه شده است و مشتریان نگران نباشند.

مدیر عامل و نائب رئیس هیات مدیره کارگزاری بانک مسکن گفت: علت تاخیر در واریز پول سهام عدالت مشتریان از سوی شرکت سپرده‌گذاری است و برای این که شائبه‌ای در خصوص وجوه مشتریان به وجود نیاید سهام در صف خرید عرضه شده است و مشتریان نگران نباشند.

در پی پیگیری‌های تجارت‌نیوز از بانک و کارگزاری‌ها در خصوص تاخیر در واریز پول سهام متقاضیان فروش سهام عدالت، در این گزارش پاسخ مدیرعامل کارگزاری بانک مسکن برای مشتریان این بانک آورده شده است.

محمد مهدی بحرالعلوم، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره کارگزاری بانک مسکن در خصوص علت تاخیر در واریز پول سهام عدالت به حساب مشتریان گفت: این تاخیز به هیچ یک از بانک‌ها یا کارگزاری‌ها ارتباطی ندارد، چون پول فروش سهام عدالت مشتریان در حساب صفر درصد است و هیچ منفعتی از نگهداری وجوه مشتریان نمی‌برد.

وی افزود: اطلاعات خیلی از افرادی که در اختیار شرکت سپرده‌گذاری قرار گرفته‌اند نقص یا مغایرت دارد، به همین علت نیز با یک تاخیر چند روزه اطلاعات شرکت سپرده‌گذاری می‌آید و باید دوباره بانک از مشتریان اطلاعات درست را بگیرد؛ مشکل واریز پول به حساب سهامداران در نقص اطلاعات مشتریان است.

بحرالعلوم در ادامه عنوان کرد: به محض این که اطلاعات هر کسی کامل شود، واریزی انجام می‌شود، همچنین بخشی از مشکل تاخیر در واریزی‌ها، در ارسال لیست از سوی شرکت سپرده‌گذاری است، یعنی این مشکل در سمت شرکت سپرده‌گذاری وجود دارد.

وی در خصوص قیمت فروش سهام عدالت مشتریان بانک مسکن گفت: معمولا همه کارگزاری‌ها با هماهنگی ناظر بازار فروش را انجام می‌دهند و فروش‌ها در صف خرید انجام شده است. ما در بانک مسکن صرفا زمانی که نماد صف خرید بوده عرضه کردیم که بعدا شائبه‌ای در خصوص قیمت فروش ایجاد نشود. از سوی دیگر چون بازار صعودی بوده هر کس درخواست فروش داده، قطعا در صف فروخته شده است؛ سهامداران از این بابت نگرانی نداشته باشند.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت