صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۸۰۰۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۹ - ۰۸ تير ۱۳۹۹ - 28 June 2020

بانک تجارت با گزارشات اخیر خود نشان داد با تحولات جدی همراه شده ابتدا در صورت های مالی 12 ماهه از زیان خارج شده و حالا هم با گزارشات ماهانه سال جاری نشان داده با تراز عملیاتی مثبت صورت های مالی 3 ماهه بسیار خوبی را در پیش دارد.

  بانکداری ایرانی-  بانک تجارت با گزارشات اخیر خود نشان داد با تحولات جدی همراه شده ابتدا در صورت های مالی 12 ماهه از زیان خارج شده و حالا هم با گزارشات ماهانه سال جاری نشان داده با تراز عملیاتی مثبت صورت های مالی 3 ماهه بسیار خوبی را در پیش دارد.
 
 


به گزارش  بانکداری ایرانی ،  تراز عملیاتی خرداد ماه سال جاری به بیش از 411 میلیارد تومان رسیده که همین تراز 1 ماهه نشان از تحولات جدی بنیادی در بانک تجارت دارد.
 
تراز عملیاتی بانک در 3 ماهه سال قبل منفی 790 میلیارد بوده است حال تراز 3 ماهه امسال مثبت 828 میلیارد می باشد به عبارتی تراز منفی سنگین سال گذشته امسال تبدیل به تراز عملیاتی مثبت سنگینی شده و عملیات بانک چرخ 180 درجه ای مثبت داشته است.


با تراز 3 ماهه سال گذشته بانک حدود 8 ریال زیان داشته است حال برای 3 ماهه امسال با این تراز عملیاتی مثبت پیشبینی می شود بانک سود بسیار خوبی اعلام نماید که این انتظارات در قیمت و نحوه معاملات سهم منعکس شده است.
 
تنها طی یک ماهه اخیر شاهد بازدهی خیره کننده 59 درصدی بوده ایم که این بازدهی با توجه به صف خرید سهم و گزارش مثبت منتشر شده و انتظار برای صورت های مالی 3 ماهه متفاوت بیش از پیش افزایش خواهد داشت.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت