صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۹۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷:۱۴ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - 10 June 2020

بانکداری ایرانی - این شرکت فرابورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۲۲ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۱۰۴ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

 بانکداری ایرانی -  بیمه زندگی خاورمیانه در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۱۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۳۴ درصدی برخوردار است.

به گزارش بانکداری ایرانی ، بیمه زندگی خاورمیانه با سرمایه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

بیمه زندگی خاورمیانه در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۲ میلیارد ۷۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۴ درصدی برخوردار است.

این شرکت فرابورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۲۲ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۱۰۴ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

"بخاور" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۱۱ میلیارد و ۱۵۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

 
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت