صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۹۰۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۸ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - 11 June 2020

بانکداری ایرانی-عملکرد عالی بانک سینا در سال گذشته در ارزش سهام این بانک بخوبی متبلور شد به طوری که قیمت سهام این شرکت در بازار سرمایه بیش از ۴۱۶ درصد افزایش قیمت داشت .

بانکداری ایرانی-عملکرد عالی بانک سینا در سال گذشته در ارزش سهام این بانک بخوبی متبلور شد به طوری که قیمت سهام این شرکت در بازار سرمایه بیش از ۴۱۶ درصد افزایش قیمت داشت  .

به گزارش بانکداری ایرانی  ، بانک سینا در سال گذشته موفق به افزایش ۴۱ درصدی تراز عملیاتی نسبت به سال ۹۷ شد و تراز عملیاتی  مثبت ۴۱۲ میلیارد تومان را ثبت کرد.

و همچنین براساس گزارش پایانی صورت های مالی، این بانک خصوصی رشد خیره کننده ۵۱۰ درصدی نسبت به سال  ۹۷ در بخش سود انباشته را به ثبت رساند و برای هر سهم ۱۷۲ ریال سود شناسایی کرد و سود خالص این شرکت بار رشد ۳۴۷ درصدی نسبت به سال قبل به رقم ۱۷۲ میلیارد تومان رسید .

در مجموع بانک سینا در سال ۹۸ عملکرد بسیار مطلوبی هم در بخش عملیات بانکی و هم در بخش سرمایه گذاری ها از خود به نمایش گذاشت که توجه فعالان بازار سرمایه را جذب کرد. امر جذابیت سهام این بانک را به همراه داشت بطوری که در سال گذشته بصورت مدوام قیمت آن سیر صعودی را طی کرد و از قیمت یک هزار و ۵۱ ریال به قیمت چهار هزار و ۳۷۶ ریال صعود کرد.
 

  
در سال ۹۹ روند صعودی قیمت سهام  "وسینا" ادامه پیدا کرد بطوری که در طی ۷۰ روز سپری شده از سال جاری نیمی از راه سال گذشته را طی کرد و ۲۰۹ درصد قیمت این سهام افزایش یافت که نتیجه اطمینان خاطر سرمایه گذاران و فعالان بازار سرمایه از ادامه عملکرد مطلوب این بانک در سال جاری است و گزارش های فعالیت دو ماه نخست سال جاری با ثبت تراز مثبت ۷۰ میلیارد تومان این اطمینان خاطر را تائید می کند.

در روزهایی که بسیاری از صاحب نظران در مورد وجود حباب در  قیمت سهام برخی شرکت ها به سرمایه گذاران هشدار دادند که البته به جا بود و سهم برخی شرکت حتی ۳۰۰ درصد کاهش قیمت داشت اما سهام بانک سینا همچنان به سیر صعودی خود ادامه و نشان داد ارزش این سهام واقعی است و براساس اصول بنیادی رشد می کند .


برچسب ها: سهام ، "وسینا"
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت