صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۸۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۱ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 26 May 2020

به گزارش بانکداری ایرانی ، بانک آینده از دریافت مجوز خرید و فروش ارز و نیز عضویت در بازار بین بانکی ارز تهران به منظور انجام معاملات ارزی با بانک مرکزی ج.ا.ایران و اجازه تاسیس صرافی خبر داد.

به گزارش بانکداری ایرانی  ،   بانک آینده از دریافت مجوز خرید و فروش ارز و نیز عضویت در بازار بین بانکی ارز تهران به منظور انجام معاملات ارزی با بانک مرکزی ج.ا.ایران و اجازه تاسیس صرافی خبر داد.

به گزارش بانکداری ایرانی  ،  در نامه‌ای که حمیدرضا غنی‌آبادی و حمیدرضا آذرگون از جانب مدیریت کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی اداره مجوزهای بانکی بانک مرکزی در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه برای فطانت مدیرعامل بانک آینده ارسال کرده‌اند، با درخواست این موسسه موافقت شده است.

در این نامه آمده است: احتراما بازگشت به نامه مورخ 18 فروردین1399 در خصوص تقاضای دسترسی به پورتال ارزی و سامانه تامین ارز، بدین وسیله به استناد بند (۳) از مصوبه چهارمین جلسه مورخ ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ هیات عامل محترم بانک مرکزی با دسترسی آن بانک به سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) به منظور خرید و فروش ارز و نیز عضویت در بازار بین بانکی ارز تهران به منظور انجام معاملات ارزی با بانک مرکزی موافقت می‌شود.

در ادامه این نامه نیز اعلام شده است: همچنین بانک آینده می‌تواند درخواست تاسیس صرافی در چارچوب ضوابط مربوط را به بانک مرکزی ارائه کند.

صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت