صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۸۲۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 26 May 2020

بانکداری ایرانی- بیمه پاسارگاد در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۰ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته مبلغ ۵ هزار و ۴۶۰ میلیارذ و ۸۶۹ میلیون ریال اعلام کرد.

بیمه پاسارگاد در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۶۹ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۹۱ ریال اعلام شده بود، افزایش ۹۸ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش بانکداری ایرانی  ،  ، بیمه پاسارگاد با سرمایه ۵ هزار و ۱۰۳ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

بیمه پاسارگاد در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۹۶۵ میلیارد و ۲۵۸ میلیون  ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۶۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۹۸ درصدی برخوردار است.

این شرکت فرابورسی، سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۰ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته مبلغ ۵ هزار و ۴۶۰میلیارد و ۸۶۹ میلیون ریال اعلام کرد.

"بپاس" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳ هزار و ۱۵ میلیارد و ۹۵۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵۹۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت