صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۶۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - 29 April 2020

بانک صنعت و معدن برای سومین بار بلوک ۶۵.۷ درصدی سرمایه گذاری آتیه دماوند را با بیش از قیمت تابلو آماده واگذاری کرد.

بانکداری ایرانی -    بانک صنعت و معدن برای سومین بار بلوک ۶۵.۷ درصدی سرمایه گذاری آتیه دماوند را با بیش از قیمت تابلو آماده واگذاری کرد.

به گزارش بانکداری ایرانی   ، بانک صنعت و معدن بلوک ۶۵.۷۴ درصدی سرمایه گذاری آتیه دماوند را برای سومین مرتبه بطور یکجا و نقد یا نقد و شرایطی روانه میز فروش بورس تهران کند تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری آن خارج شود.

براساس این گزارش، پیشتر ۹ شهریور و ۲۴ فروردین سال گذشته و جاری این بلوک به قیمت پایه هر سهم ۵۸۹ و ۱۲۵۰۶ ریال تومان روانه میز فروش شده اما بی نتیجه مانده بود.

به این ترتیب، مقرر شده بیش از دو میلیارد و ۹۵۸ میلیون سهم "واتی" یکشنبه ۱۱ خرداد از طریق کارگزاری بانک صنعت و معدن عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۱۶۶۵۵ ریال بیش از قیمت تابلو) و ارزش پایه کل ۴.۹ هزار میلیارد تومان تعیین شده است.

همچنین خریدار در صورت تمایل به خرید نقد موظف است کل مبلغ مورد معامله را وفق مقررات و قوانین بورس ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری از تاریخ مشخص شدن برنده مزایده پرداخت کند.

در صورتی که خریدار تقاضای خرید سهم بصورت نقد و شرایطی داشته باشد باید ۳۰ درصد از ارزش کل معامله را بصورت نقدی و حداکثر ظرف مدت ۱۴ روز کاری بعد از تاریخ مشخص شدن برنده مزایده پرداخت کند و الباقی ۷۰ درصد ارزش معامله را در قالب ۱۰ قسط مساوی با فاصله ۶ ماهه با نرخ سود سالانه ۱۵ درصد پرداخت کند که تاریخ اولین قسط ۶ ماه پس از قطعیت معامله در بورس است.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت