صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۴۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - 29 March 2020

بانکداری ایرانی - بانک تجارت در طول 12 ماه سال گذشته از محل تسهیلات اعطایی در مجموع 19 هزارو 167 میلیارد تومان در آمد کسب کرد و در مقابل به سپرده گذاران 16 هزارو 798 میلیارد تومان سود پرداخت کرد.

 بانکداری ایرانی - آخرین گزارش از فعالیت ماهیانه بانک تجارت منتهی به پایان اسفند ماه سال گذشته نشان می دهد این بانک از 163 هزار و 25 میلیارد تومان انواع تسهیلات به مشتریان خود در همه بخش های اقتصادی پرداخت کرده است.

به گزارش  بانکداری ایرانی  ،این بانک بزرگ بورسی بیشترین تسهیلات خود را به ترتیب  در سه سر فصل ، سایر تسهیلات با رقم 81 هزارو 125 میلیارد تومان ، مشارکت مدنی با رقم 25 هزارو 304 میلیارد تومان و تسهیلات ارزی با رقم 23 هزارو 488 میلیارد تومان در اختیار مشتریان قرار داده  است .

 بر اساس همین گزارش بیشترین در آمد از محل تسهیلات اعطایی را به ترتیب از سرفصل سایر تسهیلات با رقم 11 هزارو 180 میلیارد تومان ، سر فصل مشارکت مدنی  با رقم سه هزارو 284 میلیارد تومان و سرفصل فروش اقساطی با رقم دو هزارو 804 میلیارد تومان داشته است .

بانک تجارت در طول 12 ماه  سال گذشته  از محل تسهیلات اعطایی در مجموع 19 هزارو 167 میلیارد تومان در آمد کسب کرد و در مقابل به سپرده گذاران 16 هزارو 798 میلیارد تومان سود پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز مثبت دو هزارو 798 میلیارد تومان بود.


 
 اعداد به میلیارد تومان

 به گزارش   بانکداری ایرانی  ، آخرین شفاف سازی "وتجارت" منتهی آذر ماه سال گذشته نشان می دهد این بانک خصوصی 12 هزارو 222 میلیارد تومان زیان انباشته دارد این در حالی که نسبت به در مدت مشابه سال قبل از آن شش درصد کاهش داشته است .

این گزارش نشان می دهد بانک تجارت در سه فصل نخست سال گذشته  برای هر سهم57 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به مدت قبل 50 درصد  کاهش داشته است . 

 
 "و تجارت " در ۹ ماه نخست سال گذشته زیان خالص خود را ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن کاهش داد ، این بانک در انتهای پاییز سال 98 بیش از 13 هزارو 855 میلیارد تومان  در آمدهای مشاع داشته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 24 درصد  افزایش داشته است و در همین مدت نزدیک دو هزارو 549 میلیارد تومان در آمدهای غیر مشاع ثبت کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 22 درصد  افزایش داشته است.


 
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت