صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۲۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - 18 February 2020

وزیر نفت گفت: باعث افتخار ماست که متخصصین و جوانان ایرانی توانستند صنعت نفت را در شرایط تحریمی از وارد کردن ورقهای مورد نیاز نجات دهند.

 بانکداری ایرانی - وزیر نفت گفت: باعث افتخار ماست که متخصصین و جوانان ایرانی توانستند صنعت نفت را در شرایط تحریمی از وارد کردن ورقهای مورد نیاز نجات دهند.
 
به گزارش  تسنیم؛ بیژن زنگنه وزیر نفت در نشست هم اندیشی مدیران صنعت نفت و صنعت فولاد کشور با اشاره به اهمیت افزایش تولید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال رونق تولید داخلی معرفی شده، اظهار داشت: از تولیدگران و صنعتگرانی که عزم خود را برای اتمام پروژه گوره جاسک در سال 14� � جزم کرده اند، حمایت می کنیم.

بیشتر بخوانید
تولید نفت از میدان مشترک عربستان و کویت به 550 هزار بشکه در روز می‌رسد

وی افزود: باعث افتخار ماست که متخصصین و جوانان فولاد اکسین توانستند صنعت نفت را در شرایط تحریمی از وارد کردن ورقهای مورد نیاز نجات دهند.
وزیر نفت تصریح کرد: پروژه خط لوله گوره به جاسک اولویت وزارت نفت است و تا اتمام آن هرچه ورق ترش و شیرین در فولاد اکسین تولید شود آنها را وزارت نفت خریداری می کند.

بعد از ارائه توضیحات وزیر نفت، مدیران نفت و فولاد از خط تولید فولاد اکسین خوزستان بازدید گسترده بعمل آورده و بخشهای مختلف آن را مورد کاوش قرار دادند و سپس فاز دوم آزمایشگاه خوردگی فولاد اکسین  که نقش اساسی در پیش بردن پروژه گوره جاسک دارد افتتاح شد.

ابراهیمی، مدیر عامل فولاداکسین در این نشست، گزارشی از عملکرد فولاداکسین در یکسال اخیر با ارائه آمار و ارقام و تاکید بر پتانسیل های شرکت مبنی بر تولید بیشتر ارائه کرد و گفت: در 1� سال گذشته شرکت درگیر تولید ورقهای ساختمانی بود که بهره کمی را به همراه داشت اما این کارخانه یونیک به لطف پروژه گوره به جاسک و اعتماد وزیر نفت توانست رکورد ده ساله تولید و صادرات را بشکند و برای اولین در ایران ورقهای مورد نیاز صنعت نفت را تولید کند.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت