صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۱۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۸ - ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 20 January 2020

اپلیکیشن تمامی این کارتخوان ها نوشته شده و چند هزار مورد از آن ها را پایلوت کرده ایم، بی تردید بازگشت این 200 هزار دستگاه به ناوگان ایران کیش فرصت بسیار عالی برای این شرکت چه ازلحاظ درآمدی و چه گسترش بازاری که به دنبال آن هستیم ایجاد خواهد کرد.

بهبود کیفیت ناوگان کارتخوان ها یکی از اقدامات ایران کیش در سال جاری است.

پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش گفت : در سال 98 این ادعا را داشتیم که 200 هزار کارتخوان در انبارها وجود دارد که می توان از آن ها در بستر شرکت استفاده کرد، با توجه به اینکه قیمت این کارتخوان ها بالا رفته، ارزش بیشتری پیدا کرده است و احیای آن ها کمک بسیار بزرگی به ایران کیش محسوب می شود. پیشتر این دستگاه ها قابل استفاده نبودند اما ما توانستیم به تکنولوژی احیای تمامی آن ها دست یابیم .

وی افزود: اپلیکیشن تمامی این کارتخوان ها نوشته شده و چند هزار مورد از آن ها را پایلوت کرده ایم، بی تردید بازگشت این 200 هزار دستگاه به ناوگان ایران کیش فرصت بسیار عالی برای این شرکت چه ازلحاظ درآمدی و چه گسترش بازاری که به دنبال آن هستیم ایجاد خواهد کرد.

طبری خاطر نشان کرد: احیای این دستگاه ها تماما بومی و موفقیت آمیز بوده است و نشان می دهد ایران کیش تیمی دارد که بخش عمده ای از نیازهای خودش را مستقل مهیا می کند. این دستاورد پیشتر برای ایران کیش وجود نداشت.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت