صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۷۱۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۹ - ۲۹ دی ۱۳۹۸ - 19 January 2020

در نشست هم‌اندیشی که با حضور دکتر حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه، دکتر غلامحسین چایچی مدیرعامل بیمه حکمت و جمعی از معاونین و مدیران برگزار شد، دو طرف به تبادل نظر کارشناسی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه پژوهش در صنعت بیمه پرداختند.

 عصرگذشته نشست هم اندیشی پژوهشکده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه حکمت در سالن جلسات این بیمه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمه حکمت، در نشست هم‌اندیشی که با حضور دکتر حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه، دکتر غلامحسین چایچی مدیرعامل بیمه حکمت و جمعی از معاونین و مدیران برگزار شد، دو طرف به تبادل نظر کارشناسی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه پژوهش در صنعت بیمه پرداختند.

 در ابتدای نشست دکتر چایچی ضمن خوش آمدگویی به رئیس پژوهشکده بیمه مرکزی و هیات همراه، دقایقی در خصوص ساختار تشکیلاتی بیمه حکمت و اهداف عالیه آن برای خدمت رسانی شایسته تر به آحاد جامعه سخن گفت و تاکید کرد که این بیمه آمادگی لازم برای هرگونه همکاری مشترک با پژوهشکده در حوزه آموزش و پژوهش را دارد.

پس از آن دکتر کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه مرکزی با استقبال از سخنان مدیرعامل بیمه حکمت، به اهمیت همکاری مشترک شرکت های بیمه ای با پژوهشکده در موارد تعیین شده اشاره کرد و گفت: امروز این پژوهشکده به لحاظ سیستم آموزشی، پژوهشی خود نیاز دارد بیش از گذشته با شرکت های بیمه ای ارتباط برقرار کند.

وی افزود: در این خصوص تصمیم بر این شد از ظرفیت ها و پتانسیل شرکت های بیمه ای برای رشد و بالندگی صنعت بیمه در امر آموزشی و پژوهش بهره ببریم و امروز با حضور خود در ستاد مرکزی بیمه حکمت اعلام همکاری داشته و نیازمند تجربه و تخصص نخبگان و کارشناسان این بیمه هستیم.

بر پایه این گزارش، در نشست مذکور زمینه همکاری میان بیمه حکمت و پژوهشکده بیمه در حوزه‌های رضایت‌ مشتریان، مدیریت دانش، منابع‌انسانی، طرح‌های نوین بیمه‌ای و مطالعات حقوقی ایجاد شد.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت