صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۶۷۵۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۸ - ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - 07 November 2019

رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد متاسفانه در بسیاری از سازمان ها نگاه‌های آینده نگرانه‌ای به رشته بیمه زندگی وجود ندارد.

رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد متاسفانه در بسیاری از سازمان ها نگاه‌های آینده نگرانه‌ای به رشته بیمه زندگی وجود ندارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی که در جمع اعضای مجمع مدیران توسعه منابع انسانی سخن می گفت، با اعلام این مطلب افزود: بیمه‌های زندگی این قابلیت را دارند که فاصله بین مستمری دریافتی و هزینه‌های زندگی بازنشستگان را به ‌آسانی پُر کنند و این موضوع باید مد نظر مدیران سازمان‌های کشور قرار بگیرد.

رئیس شورایعالی بیمه اظهار داشت: مساله آموزش بخش مهمی از ماموریت‌های اداره کل منابع انسانی است و متناسب با نیازهای سازمانی باید آموزش‌های کافی در برنامه‌های توسعه محور، گنجانده شود.

وی با بیان این مطلب که متاسفانه در بسیاری از سازمان ها نگاه‌های آینده نگرانه‌ای به رشته بیمه زندگی وجود ندارد، تصریح کرد: بیمه‌های زندگی این قابلیت را دارند که فاصله بین مستمری دریافتی و هزینه‌های زندگی بازنشستگان را به ‌آسانی پُر کنند و این موضوع باید مد نظر مدیران سازمان‌های کشور قرار بگیرد.

سلیمانی از بیمه‌های زندگی به عنوان نیاز جدی تمامی آحاد جامعه یاد کرد و گفت: پرداخت مستمری اضافه بر مستمری ماهانه بیمه خدمات اجتماعی می‌تواند در بهبود سطح کیفیت زندگی، نقش موثری ایفا کند.

رئیس شورایعالی بیمه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحریم‌های ناجوانمردانه، تصریح کرد: خوشبختانه تحریم‌ها زمینه‌های مناسبی را برای خودباوری صنعت بیمه و فعالان آن فراهم کرده و این مساله سبب شده تا به ظرفیت‌های داخلی خود توجه بیشتری داشته باشیم.

وی با تاکید بر اراده بیمه مرکزی در اصلاح آیین نامه‌ها و مصوبات ضد تولید، خاطرنشان کرد: اصلاح ساختار و مقررات باید به گونه‌ای طراحی شود که همواره در راستای تولید باشد و موانع تولیدگران را برطرف کند.

رئیس شورای عالی بیمه با تشریح آخرین وضعیت و آمار صنعت بیمه در کشور به اهمیت عرضه بیمه نامه های انفرادی درمان تکمیلی اشاره کرد و گفت: صدور گسترده بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی ضریب نفوذ بیمه در ایران را تا حد چشمگیری افزایش خواهد داد.

رئیس کل بیمه مرکزی در پایان ضمن ابراز خرسندی از حضور اعضای مجمع مدیران توسعه منابع انسانی سه قوه ابراز امیدواری کرد با تغییر رویکرد از پشتیبانی به توسعه منابع انسانی، شرایط مناسب تری بر نهادها و سازمان ها حاکم شود.

وی در این خصوص گفت: منابع انسانی مهمترین ظرفیت سازمان‌های هوشمند و خلاق است هر چند در برخی از جوامع صنعتی بیشتر به ابزار و ماشین توجه می شود. شایان ذکر است، دویست و هفتاد و پنجمین جلسه مجمع مدیران توسعه منابع انسانی قوای سه گانه عصر امروز در بیمه مرکزی برگزار شد.

صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت