صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۶۷۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱:۵۳ - ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - 09 November 2019

بانکداری ایرانی ـ گزارش هفت ماهه بیمه پاسارگاد نشان می دهد که بیمه های عمر و زندگی با سهم ۶۵ در تولید حق بیمه حاکی از پرتفوی با کیفیت در این شرکت است و با فاصله گرفت از رشته های زیان ده آیند مطمئنی پیش روی سهام داران این شرکت و همچنین بیمه گذاران آن خواهد بود.

 بانکداری ایرانی  ـ  بیمه پاسارگاد با نماد "بپاس" و سرمایه ۵۲۰.۳ میلیارد تومان فعال در بازار فرابورس عملکرد مهرماه ۹۸ را منتشر کرد.

به گزارش بانکداری ایرانی   "بپاس" در دوره هفت ماه نخست سال 98 توانست یک هزار ۶۷۵ میلیارد تومان حق بیمه تولید کند که بیشترین در آمد مربوط به رشته بیمه زندگی اندوخته دار با سهم ۵۸ درصدی به مبلغ ۹۶۵ میلیارد تومان ، ثالث اجباری با سهم ۱۵ درصدی و به مبلغ ۲۵۸ میلیارد تومان در رتبه دوم و زندگی غیر اندوخته دار با سهم ۷ درصدی و مبلغ ۱۱۴ در رتبه سوم قرار گرفت درهمین مدت در مجموع ۴۱۴ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که ۳۰ درصد آن مربوط بیمه شخص ثالث اجباری به ۱۲۶میلیارد تومان ، زندگی اندوخته دار با سهم ۲۶ درصدی با ۸۸ میلیارد تومان و درمان با سهم ۱۸ درصدی در رتبه سوم قرار گرفت. 

 براساس این گزارش بیمه پاسارگاد توانست ۴۸.۵ درصد بیشتر از هفت ماهه نخست سال گذشته حق بیمه تولید کند و همچنین ۳۹ در صد افزایش در پرداخت خسارت داشت و همچنین  توانست در مهر ماه امسال ۵۳ درصد بیشتر از مهر ماه سال گذشته حق بیمه تولید کرذ  و ۲۷ درصد  بیشتر از مهرماه سال گذشته خسارت پرداخت کرد.

 عملکرد مهرماه "بپاس " نشان می دهد این شرکت مبلغ 267 میلیارد تومان حق بیمه صادر کرده است و مبلغ 75 میلیارد تومان خسارت پرداخته نموده است که رشته های بیمه  زندگی اندوخته دار با ۵۷ درصد ، ثالث اجباری با ۱۴ درصد و زندگی غیر اندوخته دار با ۶ درصد بیشترین حق بیمه را تولید کردند و همچنین ثالث اجباری با ۳۶ درصد ، زندگی اندوخته دار با ۱۹ درصد و درمان با ۱۷ درصد بیشترین سهم را در پرداخت خسارت داشت اند .
   
گزارش هفت ماهه بیمه پاسارگاد نشان می دهد که بیمه های  عمر و زندگی با سهم ۶۵ در تولید حق بیمه  حاکی از پرتفوی با کیفیت در این شرکت است و با فاصله گرفت از رشته های زیان ده  آیند مطمئنی پیش روی سهام داران  این شرکت و همچنین بیمه گذاران آن خواهد بود.

 


صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت