صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۶۷۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ - ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - 04 November 2019

بانکداری ایرانی ـ "آسیا "در مهر ماه ۹۸ توانست بیش از ۵۴۲ میلیارد تومان حق بیمه تولید کند که نسبت به مدت مهرماه ۹۷ رشد ۳۰درصدی داشته است .

 بانکداری ایرانی  ـ  بیمه آسیا که نماد "آسیا" در بازار  سرمایه فعال است عملکرد مهرماه ۹۸ را منتشر کرد . 

"آسیا "در مهر ماه ۹۸ توانست بیش از ۵۴۲ میلیارد تومان حق بیمه تولید کند که نسبت به مدت مهرماه ۹۷ رشد ۳۰درصدی داشته است و در همین ماه ۳۱۷ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که نسبت به مهر ۹۷ رشد ۲۴ درصدی داشته است.

به گزارش بانکداری ایرانی ، بیمه آسیا در هفت ماه نخست سال جاری در مجموع ۳ هزار ۴۶۰ میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۴۰ درصدی داشته است و در بخش پرداخت خسارت در مجموع یک هزار ۷۰۱ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱ در افزایش داشته است.

بر اساس همین گزارش این شرکت در این مدت بیشترین حق بیمه تولید شده از رشته های ثالث اجباری با ۳۴ درصد ، درمان با ۲۵درصد و بدنه خودرو با ۱۲ درصد رشد داشته است ، آسیا در بخش پرداخت ثالث اجباری با ۳۹درصد ، درمان ۲۶ درصد و بدنه خودرو با ۱۳درصد بیشترین سهم داشته اند.

بیمه آسیا در صورت مالی میان دوره ای شش ماهه منتهی به پایان شهریور ماه ۹۸ برای هر سهم ۱۸۱ ریال  سود شناسایی کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد رشد داشته است.

بر اساس همین گزارش سود انباشته پایان دوره آسیا ۷۱ درصد رشد داشته و به رقم ۱۳۹ میلیارد تومان رسید .

در آمد حق بیمه این شرکت در دو فصل نخست سال جاری ۳۳ درصد افزایش داشته و به رقم ۲۳۳ میلیارد تومان رسید.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت