صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۶۷۱۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۳ - ۰۴ آبان ۱۳۹۸ - 26 October 2019

بانکداری ایرانی ـ مجمع عمومی عادی سالانه موسسه اعتباری ملل برای نوبت دوم در ساعت ۱۰ صبح روز ۱۲ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود.

  بانکداری ایرانی ـ  مجمع عمومی عادی سالانه موسسه اعتباری ملل برای نوبت دوم در ساعت ۱۰ صبح روز ۱۲ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود. 

به گزارش   بانکداری ایرانی،   در این مجمع پس از مجمع نوبت اول مورخ ۳۱ تیرماه گذشته، گزارش هیات مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی ارائه می‌شود. مجمع نوبت اول این موسسه به دلیل به حد نصاب نرسیدن برگزار نشده است. 

در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷موسسه اعتباری ملل، سود انباشته این موسسه یک هزار و ۴۵ درصد رشد داشته است و از رقم ۱۰۵میلیارد ریال در پایان سال ۱۳۹۶ به یک هزار و۲۱۰ میلیارد ریال رسیده است.

براساس این گزارش حقوق صاحبان سهام نیز ۱۹ درصد در پایان سال مالی ۱۳۹۷ نسبت به پایان سال مالی قبل از آن رشد داشته است. 

سپرده‌های پس‌انداز و مشابه موسسه اعتباری ملل نیز از رقم دو هزار و ۳۴۶میلیارد ریال در پایان ۱۳۹۶ با رشد ۷۱ درصدی به ۴هزار و ۹ میلیارد ریال در پایان سال ۱۳۹۷ رسیده است. سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار موسسه اعتباری ملل نیز با ۲۹ درصد رشد، رقم ۹۴ هزار و ۳۵۸ میلیارد ریال را ثبت کرده است. 

سایر سپرده‌ها نیز ۱۳۱ درصد رشد داشت. تسهیلات اعطایی و مطالبات از اشخاص غیردولتی به غیر از بانک‌ها ۴۲ درصد رشد، دارایی‌های نامشهود ۳۵ درصد رشد و دارایی‌های ثابت مشهود نیز ۲ درصد رشد را نشان می‌دهد. 

 سرمایه ثبت شده این موسسه در پایان سال مالی ۱۳۹۷ معادل ۶۰۶ هزار میلیارد ریال بوده است.


صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
پربازدیدها
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت