صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۶۲۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - 23 July 2019

بانکداری ایرانی ـ بانک ایران زمین در سه ماهه نخست امسال در سرفصل‌هایی مانند تسهیلات، سپرده و بدهی وضعیت مناسبی را ثبت کرده و توانسته با این عملکرد بدهی 23 هزار میلیاردی بانک مرکزی را صفر کرد.

 بانکداری ایرانی ـ  بانک ایران زمین  در سه ماهه نخست امسال در سرفصل‌هایی مانند تسهیلات،  سپرده و بدهی وضعیت مناسبی را ثبت کرده و توانسته  با این عملکرد بدهی 23 هزار میلیاردی بانک مرکزی را صفر کرد. 

 به گزارش بانکداری ایرانی ؛  بدهی بانک ایران زمین به بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی طی سه ماه ابتدای امسال به صفر رسیده‌ است. در پایان سال گذشته بدهی به بانک مرکزی 23 هزار و 590 میلیارد ریال بوده و طی سه ماهه امسال این رقم صفر شد. 

در مقابل مطالبات از بانک‌ها و سایر موسسات اعتباری به یک هزار و 453 میلیارد ریال در فصل نخست امسال رسید. 

مطالبات ایران زمین از بانک مرکزی 29 هزار و 211 میلیارد ریال شده است که نسبت به سال 97 رشدی نداشته است. 

ثبت رکورد تسهیلات یک سال گذشته طی سه ماه

بانک ایران زمین در سه ماهه نخست امسال بالغ بر 28 هزار و 822 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده که حدود 5 درصد نسبت به پایان سال گذشته رشد داشته و رکورد یکساله را طی سه ماه ثبت کرد.  درآمد بانک یا همان سود وجه التزام بانک در این دوره با پرداخت 28 هزار میلیارد ریال تسهیلات،  بیش از یک هزار و 52 میلیارد ریال شده است.

سپرده جمع آوری‌شده 
طی سه ماه 240 هزار 918 میلیارد ریال جمع سپرده های بانک در پایان خرداد 98 بود ، در یکسال گذشته مانده سپرده بانک 229 هزار و 222 میلیارد ریال شده‌است.
سود پرداختی بابت سپرده های جمع آوری شده مبلغ هشت هزار و 672 میلیارد ریال بود. 

درآمدهای بانک
بانک ایران زمین از محل فعالیت های مشاع خود بالغ بر یک هزار و 58 میلیارد ریال درامد کسب کرد که بیشترین سهم آن به درآمد از محل تسهیلات اعطایی بود. 
درآمد غیر مشاع بانک نیز مبلغ 220 میلیارد ریال بوده که 110 میلیارد آن از محل کارمزد و مابقی از محل سایر درآمدها بوده‌است. 

صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
پربازدیدها
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت