صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۶۱۸۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸ - ۱۷ تير ۱۳۹۸ - 08 July 2019

بانکداری ایرانی ـ همواره بانک ها بر اساس عملکرد مشتریان خود امتیاز ویژه‌ای به آنها اختصاص می‌دهند. این امتیاز در قالب تسهیلات کوتاه مدت و سود معقولانه عملیاتی می‌شود.

بانکداری ایرانی ـ همواره بانک ها بر اساس عملکرد مشتریان خود امتیاز ویژه‌ای به آنها اختصاص می‌دهند. این امتیاز در قالب تسهیلات کوتاه مدت و سود معقولانه عملیاتی می‌شود. 

به گزارش بانکداری ایرانی   داشتن دستگاهpos  هم یکی از مسائلی است که برای بانک ها دارای اهمیت است؛ چرا که دستگاه‌های pos از جمله سیستم‌های هستند که بعضا به حساب جاری متصل شده و نشان می‌دهد که فرد به چه میزان گردش مالی دارد. 

در واقع این گردش مالی است که برای اعطای وام به مشتریان عامل تاثیرگذاری است. 

یکی از مزیت‌های این گردش مالی ، دریافت راحت‌تر تسهیلات و بدون بورکراسی پیچیده امکان پذیر خواهد بود . یکی از بانک‌هایی که این تسهیلات را به راحتی و سهولت به مشتریان دارای pos پرداخت می‌کند بانک تجارت است. این بانک به منظور ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود، در قالب طرح کارآمد تسهیلات ویژه به دارندگان POS های فعال پرداخت می کند.

بانک تجارت این وامی را که برای posها در نظر گرفته است را تحت  "طرح کارآمد" به مشتریان خود اختصاص می‌دهد. در واقع این طرح با هدف ارائه خدمات اعتباری متمایز و ویژه به دارندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت اینترنتی متصل به حساب بانک تجارت، طراحی شده است، بنابراین ، «طرح کارآمد»  بر اساس میانگین حساب‌های جاری، قرض‏ الحسنه پس‌انداز و کوتاه‌مدت متصل به پایانه فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی به مشتریان اعطا می‌شود.

شرایط «طرح کارآمد» بانک تجارت

میزان تسهیلات

سود تسهیلات

میزان بازپرداخت

مدت فعالیت تعریف شده برای دریافت وام

4 الی 10میلیارد ریال

18درصد

18 ماهه

3 تا 6 ماه


مشتریان حقیقی و حقوقی دارنده  پایانه‌های فروشگاهی و  درگاه‌های پرداخت اینترنتی متصل به حساب‌های بانک تجارت می توانند بر اساس مانده ای که در حساب خود برای مدت تعریف شده 3 ماهه یا 6ماهه ایجاد می‌کنند، در این طرح از امکان دریافت تسهیلات 4 تا 10میلیارد ریالی با مدت بازپرداخت حداکثر 18 ماه برخوردار شوند.

از مزایای اصلی طرح کارآمد، می‌توان به امکان برداشت مانده حساب مشتری دریافت کننده تسهیلات، تنوع و نرخ پایین سود تسهیلات، مبلغ و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی اشاره کرد.

امکان دریافت تسهیلات طرح کارآمد تا سقف 500میلیون ریال با معرفی یک ضامن معتبر فراهم شده و برای مبالغ بالای یک میلیارد ریال نیز وثائقی مطابق با ضوابط بانک اخذ می شود.

بانک تجارت برای اطلاعات بیشتر مشتریان خود اعلام کرده است که به سایت   www.tejaratbank.ir مراجعه یا با مرکز ارتباط مشتریان 1554 تماس بگیرند.

صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت