صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۵۹۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 25 May 2019

استاندار کرمانشاه با اهدای لوح و تندیس از تلاش های روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی و مجموعه مدیران وکارکنان پر تلاش این بانک در خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده از زلزله این استان تشکر وقدردانی کرد.

استاندار کرمانشاه با اهدای لوح و تندیس از تلاش های روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی و مجموعه مدیران وکارکنان پر تلاش این بانک در خدمت رسانی به  هموطنان آسیب دیده از زلزله این استان  تشکر وقدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه اول خرداد ماه  در دیدار با روح اله خدارحمی، با اشاره به وفاق و همدلی میان آحاد مردم و مسئولان در رسیدگی به امور مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، از خانواده بزرگ این بانک تشکر و قدردانی و به پاس این حمایت های دلسوزانه لوح و تندیس به مدیرعامل بانک کشاورزی اهدا کرد.

در این دیدار که داور ماهی کار و فرهاد فنودی اعضای هیئت مدیره و جمعی دیگر از مدیران این بانک حضور داشتند،موانع پرداخت تسهیلات در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعم از شهری و روستایی بررسی و در باره راهکارهای  اجرایی آن بحث و تبادل نظر شد.

بر اساس این گزارش،مدیرعامل بانک کشاورزی نیز با اعلام آمادگی این بانک برای رسیدگی به مناطق زلزله زده، بر حمایت از هموطنان آسیب دیده این مناطق تأکید و ابراز امیدواری کرد: با همدلی و همکاری میان دستگاه های اجرایی برنامه های پیش بینی شده در این مناطق تحقق یابد.

درپی متن این لوح را مشاهده می فرمایید:ارجمند گرامی جناب آقای خدارحمی

مدیرعامل محترم بانک کشاورزی

بی تردید پیشبرد برنامه های کلان و عظیم به ویژه در حوزه مدیریت بحران تنها در سایه همدلی و وفاق میان آحاد مردم و مسئولین میسر خواهد شد.برخود لازم می دانم صمیمانه ترین مراتب قدردانی خویش را به خاطر حضور به موقع،گرم و گرانسنگ حضرت عالی در میان مردم زلزله زده استان کرمانشاه و تلاش ارزنده تان برای کاهش آلام و مشکلات ایشان ابرازنمایم.به یقین مردمان سختکوش و صبور دیار کرمانشاه که همواره به عنوان مرزداران لایق و سربلند ایران عزیز اسلامی مورد مهر و عطوفت هموطنان عزیز بوده اند،نام وخاطره مهربانی آنان را که در این روزهای دشوار دوشادوش و در کنارشان بوده اند از یاد نخواهند برد.

                                                                                         

                                                                     بازوند-استاندار کرمانشاه
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت