صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۵۷۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - 14 April 2019

بانکداری ایرانی ـ بیمه البرز در سال 98 در بورس با هیجان کار خود را آغاز کرد و در روزهای اخیر با صف خرید مواجه شد و ظرف سه روز کاری گذشته 15 درصد رشد کرد این در حالی است که سهام دیگر شرکت ها چندان با اقبال روبه رو نشده وبعضا منفی دادوستد شدند.

بانکداری ایرانی ـ بیمه البرز در سال 98 در بورس با هیجان کار خود را آغاز کرد  و در روزهای اخیر با صف خرید مواجه شد و ظرف سه روز کاری گذشته 15 درصد رشد کرد  این در حالی است که  سهام دیگر شرکت ها چندان با اقبال روبه رو نشده وبعضا منفی دادوستد شدند.

به گزارش  بانکداری ایرانی ، حق بیمه تولیدی بیمه البرز در سال 97 ، این شرکت را در رده پنج  شرکت  نخست در صنعت بیمه قرار داد و توانست وضعیت شرکت را بهبود ببخشد.

در سال 96 شرکت بیمه البرز 21 هزار و 495 هزار میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده بود که 31 درصد  به بیمه درمان و 28 درصد به بیمه شخص ثالث تخصیص داشت. 

در سال 97 حق بیمه صادره 22 هزار و 632 میلیارد ریال شد که رشد 6 درصدی را تجربه کرد. 
در سال 97 هم بیشترین حق بیمه بیمه البرز به بیمه درمان با نسبت 32 درصد و بعد از آن بیم شخص ثالث با سم 25 درصدی بود . 

خسارت پرداختی بیمه البرز در سال  96 معادل 14 هزار و 715 میلیارد ریال بود  که در سال 97 16 هزار و 243 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد.

از دیگر اقداماتی که امسال برای بیمه البر اتفاق می افتد فروش سهم دولت روی این شرکت است. دولت در لایحه پیشنهادی بودجه ۱۳۹۸ کل کشور پیشنهاد کرده است تا از محل فروش سهم خود در شرکت بیمه البرز، ۷۵۶ هزار میلیارد ریال سرمایه بیمه ایران را افزایش دهد. در بند (د) تبصره دوم ماده واحده لایحه بودجه پیشنهادی ۱۳۹۸ کل کشور، دولت مکلف شده تا با رعایت قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی مصوب ۱۳۸۷ باقی مانده سهام خود را در شرکت بیمه البرز تا پایان سال ۱۳۹۸ واگذار کند.

صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
پربازدیدها
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت