صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۵۶۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۰ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - 07 April 2019

بانکداری ایرانی ـ بانک پارسیان در راستای رفع موانع تولید و به منظور کاهش سرمایه‌گذاری‌های غیربانکی اقدام به فروش 70٫4 درصد سهام خود در شرکت سرمایه‎گذاری پارسیان از طریق مزایده کرد که به دلیل عدم وصول پیشنهاد از سوی خریداران بی‌نتیجه ماند.

بانکداری ایرانی  ـ   بانک پارسیان در راستای رفع موانع تولید و به منظور کاهش سرمایه‌گذاری‌های غیربانکی اقدام به فروش 70٫4 درصد سهام خود در شرکت سرمایه‎گذاری پارسیان از طریق مزایده کرد که به دلیل عدم وصول پیشنهاد از سوی خریداران بی‌نتیجه ماند.

به گزارش بانکداری ایرانی  ؛  بانک پارسیان با انتشار اطلاعیه در کدال اقدام به افشای اطلاعات با اهمیت عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده قسمتی از شرکت‌های زیرمجموعه خود کرده است.


 عنوان موضوع افشاء: عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده - گروه ب

موضوع مزایده فروش سهام بانک پارسیان در شرکت سرمایه گذاری پارسیان از طریق مزایده.

تاريخ برگزاري مزايده: 1397/12/28

شرح موضوع مزايده و فرآيند : فروش 70/4 درصد سهام بانک پارسیان در شرکت سرمایه گذاری پارسیان از طریق مزایده به صورت 50 درصد نقد و الباقی یک ساله به بالاترین قیمت پیشنهادی. 
دلایل عدم حصول نتیجه :عدم وصول پیشنهاد از سوی خریداران.


فروش ۷۰٫۴ درصد سهام بانک پارسیان در شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان از طریق مزایده به صورت ۵۰ درصد نقد و الباقی یکساله به بالاترین قیمت پیشنهاد شد که به دلیل عدم وصول پیشنهاد از سوی خریداران بی‌نتیجه ماند.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت